Wojewódzki i Mucha razem? Mamy na to dowody!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha mają romans? Wielu fanów się w ostatnim czasie zastanawia, czy Król TVN oraz gwiazda serialu M jak Miłość oraz TVP po latach postanowili do siebie wrócić? Ciężko cokolwiek powiedzieć. Z jednej strony w mediach możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że jest to typowe podsycanie plotek i popularności tematu. Z drugiej zaś strony być może coś jest na rzeczy. W końcu jak to mówi stare przysłowie – stara miłość nie rdzewieje. Czyżby Anna i Kuba po latach potrafiliby do siebie wrócić? Ostatni wpis Króla TVN ponownie bardzo głęboko rozbudził wyobraźnię fanów dziennikarza.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli parą w latach 2003 – 2007. Według części mediów byli pierwszym głośnym związkiem w świecie polskiego show biznesu. Niestety para w pewnym momencie podjęła decyzję o rozstaniu. „Pomysłodawcą” tego rozwiązania miała być Anna, która doszła po czterech latach związku do wniosku, że jej relacja z dziennikarzem nie jest przez niego traktowana poważnie. Po tym wszystkim Anna Mucha poznała Marcela Sorę, z którym ma dwójkę dzieci. Z kolei Kuba po rozstaniu z gwiazdą TVP i serialu M jak Miłość wiązał się z wieloma młodymi kobietami. Żadna z nich nie dała jednak rady na dłuższą metę przekonać do siebie konferencyjnego dziennikarza.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha mają romans? Wielu fanów się w ostatnim czasie zastanawia,  czy Król TVN oraz gwiazda serialu M jak Miłość oraz TVP...
Kuba i Anna/ screen YouTube

Czytaj też: Szok w Rolnik szuka Żony. Zostawił wybrankę dla byłej!

Dziś temat domniemanego romansu z Kuby Wojewódzkiego z Anną Muchą ponownie wraca. Kwestia jest bardzo mocno podgrzewana przez obie strony. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od spotkania Kuby z Anną w jego restauracji „Niewinni Czarodzieje 2.0”. Po tym wydarzeniu w mediach społecznościowych rozpoczął się prawdziwy spam informacji na temat ich domniemanego romansu. Całej sytuacji cały czas towarzyszą coraz to nowsze posty obu gwiazd, które mogą wskazywać na to, że Ania i Jakub być może do siebie wrócili. Ostatnio Kuba na portalu Instagram zamieścił zdjęcie z tatuażem, gdzie widnieje imię „Anna”. Czyżby Królowi TVN zebrało się na nostalgie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha o romansie

Czytaj też: TVP podjęło decyzję. Marlena i Seweryn wyrzuceni?!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W całej sprawie nie lepsza jest Anna Mucha, która niedawno w jednym z wywiadów przyznała, że co do romansu z Kubą, to nie zaprzecza, ani nie potwierdza.
„Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Jestem szczęśliwa, akceptuje siebie taką, jaką jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna. Muszę być mięciutka. Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi  – powiedziała w rozmowie z magazynem „Party”.

POLECAMY TAKŻE:

Wojewódzki ostro o Kościele Katolickim. Padły mocne słowa!
Dominika Tajner zrozpaczona! To był zły czas
Rosati i Wendzikowska zmieszane z błotem! Ludziom puściły nerwy
Wojewódzki i Mucha jednak razem! Mamy dowód
Julia Wieniawa znów to zrobiła! Pokazała wszystko
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →