Wojewódzki ujawnił sekret – skąd nazwa „Niewinni Czarodzieje”

Kuba Wojewódzki i Niewinni Czarodzieje 2.0 to najnowszy biznes króla TVN. Dziennikarz prowadzi restaurację z doświadczonym restauratorem, którym jest Józef Krawczyk. Celebryta bardzo głośno reklamuje swój interes na portalu instagram. Jednak wiele osób zadaję sobie pytanie, skąd się wziął pomysł na restaurację i skąd akurat taka nazwa?

Kuba Wojewódzki i Niewinni Czarodzieje — nowy interes Króla TVN to zabezpieczenie?

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan pokazała ciało na Instagram. On ją totalnie upokorzył

Kuba Wojewódzki od lat występuje na antenie stacji TVN. W ostatnim czasie stacja przeżywa bardzo poważne problemy finansowe sięgające miliardów złotych. W tej sytuacji nie można się dziwić działaniom Kuby Wojewódzkiego, który w ostatnim czasie bardzo aktywnie szuka nowych źródeł dochodów. Jednym z nich jest nowa restauracja króla TVN, która zwie się „Niewinni Czarodzieje 2.0″. W tworzeniu tego miejsca celebrycie polega restaurator Józef Krawczyk. Ciekawostką jest przede wszystkim, to skąd się wziął pomysł na nazwę restauracji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski bierze ślub? Pokazał narzeczoną

Skąd pomysł na nazwę restauracji?

Okazuje się, iż nazwa biznesu Kuby Wojewódzkiego pochodzi od tytułu jednego z filmów Andrzeja Wajdy, który Zdaniem celebryty w najlepszy możliwy sposób oddaje koncepcję tego miejsca. Natomiast sam wystrój restauracji ma nawiązywać do programu Kuby Wojewódzkiego w stacji TVN.

Kuba Wojewódzki i Niewinni Czarodzieje: Gwiazda TVN promuje restaurację na portalu instagram. Pomaga mu w tym restaurator - Józef Krawczyk.
Kuba Wojewódzki i Niewinni Czarodzieje: Gwiazda TVN promuje restaurację na portalu instagram. Pomaga mu w tym restaurator – Józef Krawczyk.

Ile trzeba wydać u Kuby, żeby się najeść?

Na chwilę obecną trwa wielka promocja nowej restauracji Króla TVN na portalu instagram. Celebryta stara się nadać jak najszerszy rozgłos i popularność swojemu nowemu interesowi. Na chwilę obecną wiadomo, że menu restauracji do najtańszych nie należy, a aby móc przyzwoicie zjeść należy wydać około 60-70 zł.

POLECAMY:

Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”
Gessler pokazała się bez loków. Fanów zamurowało!
Doda wygląda jak Przybylska! Niesamowita przemiana
Anna Przybylska skrywała tajemnicę! Teraz wyszła na jaw!
Dawid Żukowski nie żyje. Polska w żałobie

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →