Gessler pokazała się bez loków. Fanów zamurowało!

Udostępnij:

Magda Gessler bez loków szokuje na portalu instagram. Sławna restauratorka to jedna z najbardziej popularnych znanych osobowości stacji TVN. Restauratorka zasłynęła przede wszystkim z roli prowadzącej show „Kuchenne Rewolucje”. To właśnie ten program przyniósł restauratorce największą popularność wśród widzów komercyjnej stacji. Dodatkowo gwiazda jest bardzo aktywna na portalu instagram, gdzie co chwilę zamieszcza zdjęcia i relację związane z jej codziennym życiem. Tak było i tym razem.

Magda Gessler bez loków na Insta. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje szokuje

CZYTAJ TEŻ: Prezenterka Dzien dobry TVN nago! Ostro przesadziła

Magda Gessler aktualnie przebywa na ciepłych wakacjach w Meksyku. Nie obyło się bez licznych relacji oraz fotografii wykonanych na miejscu wypoczynku. Jednakże jedno ze wystawionych zdjęć przez restauratorkę w szczególny sposób zwróciło uwagę internatów. Magda Gessler wyrzuciła na portalu instagram zdjęcie bez makijażu oraz doczepianych loków. Fani gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje byli w olbrzymim szoku. Należy bowiem podkreślić, iż widok Magdy Gessler bez doczepianych włosów jest bardzo rzadki. Tak wygląda Gessler bez loków

Magda Gessler szokuje na portalu instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje dodała zaskakujące zdjęcie. Fani gwiazdy są w szoku.
Magda Gessler szokuje na portalu instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje dodała zaskakujące zdjęcie. Fani gwiazdy są w szoku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Doda zdobyła się na szczere wyznanie – chodzi o alkohol

Magda Gessler instagram i jej interesy

Gwiazda na co dzień zajmuję się szeregiem spraw, jednakże restauratorka i gwiazda show TVN Kuchenne Rewolucje przede wszystkim prowadzi liczne restaurację. W drugiej kolejności zajmuję się swoimi obowiązkami związanymi z pracą w telewizji, gdzie jest prowadzącą takich show jak wcześniej wspomniane „Kuchenne Rewolucje” czy „Sexy Kuchnia Magdy Gessler” na kanale Food Network Polska.

Jak wam się podoba Gessler bez loków?

POLECAMY:

Agnieszka z „M jak miłość” zaatakowana! Fani wściekli
Tego w Kiepskich nikt się nie spodziewał! To był nie mały szok
Patryk Vega atakuje rząd! Wyborcy PiS mu tego nie darują
Szokujące ustalenia ws gwałtu. Jarosław Bieniuk ma problem

, , , ,