Prawdziwa masakra u Wojewódzkiego! To się stanie po raz pierwszy

„Kuba Wojewódzki” to program rozrywkowy, którego najnowszym gościem będzie komik Rafał Pacześ. Król TVN będzie gościł po raz pierwszy króla polskiego Stand up -u na swojej legendarnej kanapie. Bez wątpienia szykuję się bardzo ciekawy odcinek, w którym padnie wiele ciekawych tematów. Zdaniem fanów Pacześ może kompletnie ugasić zapał dowcipnego na co dzień Króla TVN. O czym będą rozmawiać ze sobą obaj panowie?

Czytaj też: Nie do wiary! Magda Gessler zdradza jakie niespodzianki robi jej syn

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN. Dziennikarz jest synem prokuratora Bogusława Wojewódzkiego przez co spotkał się w swojej karierze z licznymi chamskimi komentarzami pod adresem jego rodziny. Król TVN ukończył klasę o profilu humanistycznym w XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego w Warszawie. Następnie studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, lecz studiów nie ukończył. Od początku lat 90. jest związany z mediami.

Czytaj też: Sławomir i Adrian podjęli decyzję. Doszło do skandalu

Rafał Pacześ w „Kuba Wojewódzki” TVN

"Kuba Wojewódzki" to program rozrywkowy, którego gościem będzie komik Rafał Pacześ. Król TVN będzie gościł po raz pierwszy króla polskiego Stand up -u
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Z kolei Rafał Pacześ w 2015 ukończył Politechnikę Łódzką na kierunku Zarządzanie MiŚP gdzie uzyskał tytuł licencjat. Studiował też zaocznie na Cosinusie, lecz nie do końca wiadomo jako był to kierunek edukacji. W jedynym ze swoich skeczy nadmienił, że było to prawo.
Swój debiut na scenie zaliczył w 2012 roku na łódzkim festiwalu Łóska. Przez półtora roku występował na łódzkich open mike’ach, które współorganizował, a następnie je prowadził. Występował również na antenie stacji Comedy Central. Jego skecze na YouTube osiągają wyniki ponad 10 milionów wyświetleń.

„Kuba Wojewódzki” to program rozrywkowy, którego najnowszym gościem będzie komik Rafał Pacześ. Król TVN będzie gościł po raz pierwszy króla polskiego Stand up -u na swojej legendarnej kanapie. Z zapowiedzi programu wiemy jedynie tyle, że z pewnością padnie kwestia dotycząca dziewczyn komika. Dziennikarz zapytał wprost Paczesia, czy jego dziewczyna nie czuję się dziwnie z myślą, że po rozstaniu może się stać jedną z głównych bohaterek jego występów. Stand-uper odpowiedział wprost, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca, ponieważ zamierza z aktualną dziewczyną spędzić całe życie.

Tagi: Kuba Wojewódzki, Rafał Pacześ, TVN

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!
Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni
Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →