Kuba Wojewódzki i Anna Mucha jednak razem?! Kolejne informacje

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim gwiazda stacji TVN oraz restaurator i właściciel lokalu — Niewinni Czarodzieje 2.0. Ostatnio w mediach sporo się mówiło o tym, że Kuba Wojewódzki i Anna Mucha mają ze sobą romans. Sprawa naprawdę nabrała olbrzymich rozmiarów, a żadne z zainteresowanych nie zdementowało tych doniesień. Dziś dziennikarz postanowił wstawić niecodzienne zdjęcie na portalu Instagram, gdzie pozuje wraz z chłopcem i dziewczynką. Opis zdjęcia dodatkowo rozpalił wyobraźnię fanów gwiazdy TVN. Czyżby Kuba Wojewódzki miał dzieci?
 

Wojewódzki i Anna Mucha

 
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli ze sobą przez prawie cztery lata. Ich związek rozpadł się w 2007 roku, a powodem rozstania miała być niedojrzałość dziennikarza. Anna od początku chciała sformalizować związek z Kubą, lecz ten od zawsze cenił sobie wolność i swobodę. W takiej sytuacji aktorka podjęła decyzję o rozstaniu, a następnie wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, gdzie skończyła studia. W 2008 poznała Marcela Sorę, z którym doczekała się dwójki dzieci. Od początku roku media informowały, że najprawdopodobniej gwiazda „M jak Miłość” nie jest już z ojcem swoich dzieci. Czyżby całą sytuację postanowił wykorzystać Król TVN?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa na plaży. Tak seksownie jeszcze nie było!
 

Kuba Wojewódzki a więc król TVN ma dzieci?

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Kuba Wojewódzki to gwiazda stacji TVN oraz restaurator — Niewinni Czarodzieje 2.0. Ostatnio  sporo się mówiło o tym, że Kuba Wojewódzki i Anna Mucha...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube


Król TVN i Anna Mucha niedawno spotkali się w restauracji — Niewinni Czarodzieje 2.0, która należy do Króla TVN. Wokół całego spotkania byłych zakochanych zrobiło się naprawdę głośno. Media pisały wprost, że wygląda na to, że ich stara miłość nie zardzewiała. Po tym wszystkim oboje zaczęli pisać, publikować i komentować sprawę w taki sposób, że coraz więcej znaków na niebie i na ziemi zaczęło wskazywać, że najprawdopodobniej ponownie są razem. Z drugiej strony może być to również zwykła prowokacja gwiazd, które chcą, aby było o nich głośno. Tak do plotek odniosła się Anna Mucha:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siwiec zniszczona przez fanów! Zarzucają jej, że wykorzystuje dziecko!


„Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Jestem szczęśliwa, akceptuje siebie taką, jaką jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna. Muszę być mięciutka. Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi — powiedziała w rozmowie z magazynem „Party”. Z kolei dziś król TVN wstawił zdjęcie, na którym stwierdził, że został ojcem. Zdaniem fanów są to dzieci Anny Muchy. Bez wątpienia zabawa celebrytów wciąż nie ma końca.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Joanna Krupa podjęła decyzję! Co dalej z „Top model”?!
Znów sensacja w „Big Brother! Czy TVN7 w końcu odpuści?
Wieniawa wyśmiała Barona! Poszło o jedno zdjęcie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →