Wieniawa wyśmiała Barona! Poszło o jedno zdjęcie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i Baron nie są już parą od pewnego czasu. Aktorka znana głównie z serialu TVP – Rodzinka PL i muzyk zespołu Afromental wciąż jednak utrzymują przyjazne relację i zdarza się często, że komentują sobie wzajemnie zdjęcia na portalu społecznościowym Instagram. Na jednym z nich opublikowanym przez Barona zebrało się olbrzymie grono szyderców, a wśród nich była właśnie młoda aktorka, która za sprawą ironicznego komentarza wyśmiała swojego byłego partnera. Czym była spowodowana cała sytuacja?

Julia Wieniawa i Baron przez krótki czas byli ze sobą bardzo blisko związani. Aktorka weszła w związek z gitarzystom zespołu Atramental bardzo szybko po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Pod koniec ich związku widać było, że parą celebrytów bardzo szybko przestała się ze sobą dogadywać. W takiej sytuacji pod koniec zeszłych wakacji podjęli decyzję o rozstaniu, lecz w całkowicie przyjaznych relacjach. Dziś gwiazda serialu Rodzinka PL i gitarzysta zespołu Atramental bardzo często komentują sobie wzajemnie zdjęcia na portalu Instagram. Jedna z fotografii zamieszczona przez jurora The Voice of Poland w szczególny sposób rozbawiła Julie Wieniawe. O co chodzi?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Julia Wieniawa i Baron nie są już parą od pewnego czasu. Aktorka znana głównie z serialu TVP - Rodzinka PL i muzyk zespołu Afromental...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Julia Wieniawa i Baron

Baron przed nagraniami najnowszego odcinka The Voice of Poland zdecydował się na bardzo ciekawy, a zarazem kontrowersyjny strój. Juror postanowił pojawić się na planie w różowym kapeluszu, skórzanej kamizelce oraz podartych spodniach. Taka stołówka mocno rozbawiła fanów, którzy zaczęli pytać wprost, czy u Barana jest wszystko w porządku? Do grona szyderców dołączyła także Julia Wieniawa, która w bardzo ironiczny sposób postanowiła skomentować zdjęcie swojego byłego partnera. . „Fajna kamizelka” – napisała, załączając do wpisu emoji przedstawiającą tarzanie się ze śmiechu. Wygląda na to, że stylista gwiazdora tym razem mocno przesadził.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Aktualnie Baron jest przede wszystkim jednym z jurorów programu The Voice of Poland, którego emisja odbywa się na antenie telewizji publicznej. Jego kompanem w ocenie i szkoleniu przyszłych gwiazd muzyki jest przyjaciel z zespołu Afromental – Thomson. Z kolei również Julia Wieniawa po występie w filmie Patryka Vegi pt. Kobiety Mafii otrzymała angaż do nowego serialu telewizji Polsat – Zawsze Warto.

tag: The Voice of Poland

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?
Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem
Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?
Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza
Arnold Boczek już tak nie wygląda! To nieprawdopodobne!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →