Woźniak-Starak nie jest sama? Wiemy z kim spędza kwarantannę

Agnieszka Woźniak-Starak (TVN, Newonce Radio) na kwarantannie pokazała fanom, że wcale nie jest sama, a dowodem mogą być zdjęcia opublikowane na portalu Instagram.

Czytaj też: Szokujący spot Kidawy-Błońskiej. Cios poniżej pasa

Gwiazda od ponad pół roku przechodzi bardzo trudne chwilę. Od czasu śmierci męża jej występy w mediach były bardzo sporadyczne. Wiązało się to przede wszystkim z rezygnacją z pracy na czas żałoby. Również w mediach społecznościowych próżno było oczekiwać publikacji od Agnieszki. Jak dziś w czasach izolacji radzi sobie gwiazda TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak od sierpnia poprzedniego roku pojawia się w mediach bardzo rzadko. Powodem takiej sytuacji są tragiczne wydarzenia z zeszłego roku, kiedy to na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do wypadku.

Jego uczestnikiem był Piotr Woźniak-Starak – mąż prezenterki TVN. Niestety mężczyzna zginął na miejscu. Był to olbrzymi cios dla dziennikarki, która po tej tragedii postanowiła długo nie pokazywać się w mediach.

Agnieszka Woźniak-Starak na kwarantannie

Okres żałoby dla Agnieszki Woźniak-Starak trwa w dalszym ciągu. Mimo wszystko po sześciu miesiącach podjęła decyzję o powrocie do pracy. Wbrew oczekiwaniom nie wróciła do stacji TVN, a podjęła się zupełnie nowego zawodowego wyzwania.

Polecamy również: Maciej Dowbor zrobił test na obecność COVID-19. Internauci oszaleli

Chodzi tu o pracę w nowym projekcie w Newonce Radio, gdzie Woźniak-Starak otrzymała swój własny program. Niestety do dziś odbyło się tylko kilka odcinków, a powodem przerwania nagrań jest pandemia koronawirusa.

View this post on Instagram

Lazy Sunday ❤️?

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Niestety w dzisiejszych warunkach jej kontakt z rodziną oraz przyjaciółmi jest bardzo ograniczony. Mimo wszystko Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, że w tych ciężkich chwilach nie jest sama. Jej towarzyszami w tym trudnym czasie są jej psy. Prezenterka niedawno opublikowała na portalu Instagram zdjęcie z całą siódemką czworonogów.

Agnieszka Woźniak-Starak (TVN, Newonce Radio) na kwarantannie wcale nie jest sama, a dowodem mogą być zdjęcia opublikowane na portalu Instagram.
Agnieszka Woźniak-Starak (TVN, Newonce Radio) na kwarantannie wcale nie jest sama, a dowodem mogą być zdjęcia opublikowane na portalu Instagram./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Nowe zachorowania i zgony, resort zdrowia podał dane

Mucha ostro pojechała! Nie zostawią na niej suchej nitki

Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →