Maciej Dowbor zrobił test na obecność COVID-19. Internauci oszaleli

Maciej Dowbor (prezenter telewizji Polsat) zrobił test na obecność COVID-19 (koronawirus), a następnie jego efektem postanowił podzielić się na portalu Instagram z fanami.

Czytaj też: Nowe zgony i zachorowania. Resort podał nowe dane

Od początku bieżącego roku cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Wciąż nie jest wiadome, kiedy ona ustąpi i będziemy mogli wszyscy wrócić do dawnego trybu życia.

Na ten moment najgorsza sytuacja na świecie jest w Stanach Zjednoczonych, Włoszech oraz w Hiszpanii. Z kolei w Polsce liczba zakażonych przekroczyła już 11 tysięcy. W tej sytuacji popularny prezenter podjął decyzję o przebadaniu się na COVID-19. Niestety nie obyło się bez hejtu.

Maciej Dowbor (prezenter telewizji Polsat) zrobił test na obecność COVID-19 (koronawirus)

Maciej Dowbor to przede wszystkim popularny prezenter telewizyjny. W 2001 rozpoczął pracę w TVN i TVN24, gdzie przez kilka lat pracował w jako redaktor sekcji sportowej. Następnie w 2002 roku podjął pracę w TVP2. Był tam odpowiedzialny za prowadzenie Studia Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City oraz studia MŚ w Piłce Nożnej 2002 Korea – Japonia.

Prowadził również Pytanie na śniadanie, gdzie był współgospodarzem, w parze z Michałem Olszańskim. Od 2005 roku do dziś jest związany z telewizją Polsat.

Maciej Dowbor jest aktualnie na kwarantannie w swoim domu. Mimo wszystko prezenter miał pewne obawy przed tym, czy nie jest choćby nosicielem wirusa COVID-19. W tej sytuacji podjął decyzję o przeprowadzeniu testu, który stwierdza po kilku minutach, czy byliśmy lub jesteśmy nosicielami koronawirusa.

Kwarantanna gwiazd: Maciej Dowbor zbadał się na koronawirus

Wynik badania prezentera dał ostatecznie wynik negatywny. Prezenter przyznał jednak, że żałuję, że nie przeszedł zakażenia bezobjawowo, ponieważ oznaczałoby to, że jest już na niego odporny.

Na razie jestem czysty! Chociaż po cichu liczyłem, że przeszedłem to cholerstwo bezobjawowo i będę już odporny. Cóż… Wracam do maseczki. Powodzenia i Zdrowia dla Wszystkich w sobotni poranek. I nie dajmy się tej koronie!

– napisał na Instagramie.

Polecamy również: Ile Anna Mucha ma lat? Będziesz w szoku

Niestety nie wszyscy byli zadowoleni z publikacji.

Nie powinno się reklamować takich rzeczy. Są mało wiarygodne. I niestety faktycznie wychodzą różnie. Niestety loteria. Także szkoda pieniędzy.

 (…) A Tobie Macieju ile zapłacili za reklamę fejkowych testów?

W tym wieku nie przeszedłbyś bezobjawowo. Ponadto nie wiadomo, czy przejście daje odporność na dłużej niż miesiąc

– czytamy w komentarzach.

Maciej Dowbor (prezenter telewizji Polsat) zrobił test na obecność COVID-19 (koronawirus), a następnie pokazał go na portalu Instagram z fanami.
Maciej Dowbor (prezenter telewizji Polsat) zrobił test na obecność COVID-19 (koronawirus), a następnie pokazał go na portalu Instagram z fanami./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Pożar w Czarnobylu wymknął się spod kontroli! „To katastrofa”

Niesamowite wieści o Anecie z „Rolnika”! Nie za szybko?

Przyjaciel Michała Szpaka wyznał w końcu prawdę! Jest źle

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →