Ciężko uwierzyć w to co Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała o Królikowskim

Udostępnij:

Śmierć Pawła Królikowskiego sprawia, że swoimi wspomnieniami o Królikowskim dzielą się kolejne gwiazdy, do których dołączyła również Agnieszka Woźniak-Starak. Woźniak-Starak wspomina Królikowskiego we wzruszającym wpisie na Insta, w którym wraca do czasów, gdy zaczynała swoją karierę robiąc wywiady z aktorami.

Agnieszka Woźniak-Starak, która sama wciąż pozostaje w żałobie, bowiem – przypomnijmy – w zeszłym roku w tragiczny sposób straciła męża, we wzruszający sposób wspomina Królikowskiego na Insta. Woźniak-Starak mówi, o Królikowskim, że gdy zaczynała swoją karierę robiąc wywiady z aktorami, był on jedyną osobą, przy której nie czuła stresu.

„Kiedy 15 lat temu zaczynałam pracę w telewizji najbardziej stresowały mnie wywiady z aktorami. Paweł był wyjątkiem, przy nim nie dało się stresować. Zawsze życzliwy, zabawny, otwarty. Nigdy o tym nie zapomnę. Dzięki Paweł i mam nadzieję do zobaczenia w jakimś innym, wspaniałym świecie.”

Jej wpis nie pozostawia złudzeń, że śmierć Pawła Królikowskiego odebrała polskiej kulturze człowieka zupełnie wyjątkowego. Posiadał on bowiem cechy, jakich coraz częściej brakuje gwiazdom.

Wzruszające słowa Woźniak-Starak o Królikowskim

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina na Insta Królikowskiego i jego śmierć i czasy, gdy zaczynała robić wywiady. Co powiedziała Woźniak-Starak o Królikowskim?
fot.: Paweł Królikowski, screen/ Instagram

Wspomnienie Agnieszki Woźniak-Starak o Królikowskim wpisuje się w całą serię wspomnień przyjaciół i znajomych. Tworzą one bowiem portret niezwykłej osoby, która miała pozytywny wpływ na wielu ludzi. Ciepło i poczucie humoru sprawiało, że każdy mógł się poczuć naturalnie i swobodnie przy Królikowskim.

Czytaj też: To była ostatnia rola Królikowskiego. Polsat wyemituje to w niedzielę

To przykre, że zły los przedwcześnie odebrał nam Pawła Królikowskiego i zostawił nas zmagających się z myślą, o tym, że życie nie jest sprawiedliwe. Słowa Woźniak-Starak i innych gwiazd o Pawle Królikowskim pozwalają nam lepiej zrozumieć, co straciliśmy.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Nikt nie wiedział kim jest ojciec Szpaka. Teraz już wszystko jasne

Roznerski skomentował śmierć Królikowskiego, po jego słowach rozpętało się piekło

Wałęsa oszalał? Wskazał winnego katastrofy w Smoleńsku

Ich małżeństwo nie było jak z bajki. Wyciekła cała prawda

Wiktoria Gąsiewska szokuje na Insta: Genialna metamorfoza

Rosja wydała oświadczenie ws rocznicy katastrofy smoleńskiej

loading...
, , ,