Pijana Żyła zaszalała w sieci! Podzieliła się niewybrednym komentarzem!

Udostępnij:

Dzięki kłopotom małżeńskim Justyna Żyła zyskała popularność, wcześniej nikt o niej nie słyszał. Jej mężem był znany skoczek Piotr Żyła a ich rozwód był bardzo medialny. Ostatnio Justyna spędziła sobotni wieczór w towarzystwie koleżanki obecny tez był alkohol. Na swoim koncie Instagram Justyna Żyła umieściła post, że operacja plastyczna jest jedną z opcji jakie rozważa w przyszłości.

Była żona polskiego skoczka narciarskiego zdobyła popularność w 2018 r., gdy za pośrednictwem Instagrama zaczęła opowiadać o swoich problemach małżeńskich . Jej mężem był skoczek Piotr Żyła. Ponieważ Justyna często dzieli się przemyśleniami na swoim koncie Instagram można poznać wiele szczegółów z jej prywatnego życia. Szczególnie ostatnie z nich okazało się być dość zaskakujące. Wcześniej głównym tematem celebrytki był rozwód teraz natomiast lubi koncentrować się na swoim wyglądzie.

Czytaj też: Justyna Żyła zalicza wpadkę w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości

Żyła marzy o operacji plastycznej

Żyła uważa, że potrzebna jej operacja plastyczna.Pijąc ze znajomą alkohol umieściła post na Instagram.Sławę przyniosł jej rozwód,jej mężęm był Piotr Żyła
Justyna Żyła-Instagram

W ostatnią sobotę Żyła bawiła się wraz z koleżanką, wspólnie popijając alkohol. Justyna zamieściła przy tej okazji dość zaskakujący i nie w pełni zrozumiały komentarz pod postem ze srebrnym cytatem na różowym tle o treści: “Każdego dnia pamiętaj, że jesteś silniejsza, piękniejsza i bardziej wyjątkowa niż sądzisz”. Komentarz pod postem brzmiał następująco:

Jestem! a jak mi si nie chce rzici ruszyć ,będzie ze z Quczajem mamy deal niw mamy ,zesz ku..a się mi tak niw chce bo serio mi się nie chce#######zrobie ta d..e ”

Czytaj też: Justyna Żyła o reakcji syna na nagie zdjęcie w…

Ponieważ oryginalna pisownia została zachowana to można się jedynie domyślać, co autorka miała na myśli. Portal Pudelek.pl domyśla się, że może chodzić o potencjalną operację plastyczną pośladków. Prawdopodobnie Żyła uważa, że przyda jej się operacja plastyczna. Komentarz najprawdopodobniej nie miał trafić na media społecznościowe, ponieważ niedługo po publikacji zniknął.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

POLECAMY:

Gąsiewska zdradza swój największy sekret! Będziecie w szoku o co chodzi!
Anna Mucha zdradza sekret! Mało kto o tym wie
Szok! Barbara Kurdej Szatan szczerze o kryzysie w małżeństwie
Doda ma konflikt ze Steczkowską?! O co poszło?!
Agnieszka Woźniak-Starak zdradza swoje plany! Będziecie w szoku!

loading...
, , , , , ,