Justyna Żyła zalicza wpadkę w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości

Udostępnij:

Justyna Żyła coraz śmielej stawia kroki w świecie celebrytów, bowiem od czasu, gdy ona i Piotr Żyła wzięli rozwód, coraz więcej jej w mediach i na Insta. Kobieta brała udział w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy, zaliczyła występ w programie „Taniec z gwiazdami” i dała liczne wywiady. Teraz prowadzi także stronę uważyła.pl, na której dzieli się z fanami przepisami, bowiem gotowanie to jej pasja. Jako, że każdy szanujący się celebryta musi posiadać konto w serwisie Instagram, Justyna Żyła również pokazuje fanom kulisy swego życia za pośrednictwem tej platformy, ale nie zawsze to, co wrzuca spotyka się z ciepłym przyjęciem.

Czytaj też: Konflikt Górniak i Cleo narasta! Poszło o program w TVP

Justyna Żyła przekonała się o tym przy okazji filmu jaki dodała na Insta. Filmik z ubierania choinki wzbudził zainteresowanie, ale także przyciągnął krytyków, którzy zawsze chętnie zlatują się przy każdej możliwej okazji. Część z nich nie lubi Żyły za to, że w czasie, gdy ona i Piotr Żyła rozstawiali się, starała się wykorzystać tę sławę do tego, by zaistnieć.

Justyna Żyła coraz bieglej korzysta z Insta

Justyna Żyła (uważyła.pl) skrytykowana na Insta. Gdy ona i Piotr Żyła rozstali się, kobieta zaczęła gwiazdorzyć ("Playboy", "Taniec z gwiazdami")
fot.: Justyna Żyła, screen/ Instagram

Niektórzy zarzucają jej, że wykorzystała rozwód, aby stać się sławna, czego potwierdzeniem jest na przykład sesja dla magazynu Playboy lub udział w show „Taniec z gwiazdami”. Justyna Żyła staje się jednak coraz bardziej biegła w kontaktach poprzez Insta, bowiem coraz rzadziej wpada w furię na widok nieprzychylnych komentarzy.

Czytaj też: Wałęsa pijany czy niespełna rozumu? Dziennikarz był w szoku po jego słowach

Dała tego dowód właśnie przy okazji filmiku z choinką. „Za wcześnie na choinkę” napisał ktoś, ale autorka strony uważyła.pl, zamiast zignorować ten komentarz lub odpowiedzieć w złośliwy sposób, dała pokaz tego, jak powinna wyglądać mistrzowska riposta, bowiem napisała „Jak za wcześnie, jak już pół Polski ma uszka w zamrażalniku?” wywołując tym ogólną wesołość.

Widać, że kobieta coraz bardziej się wyrabia, więc może jeszcze będzie z niej celebrytka?

źródło: Instagram

Tagi: Justyna Żyła, Insta, Playboy

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki szczerze o początkach kariery. Zdecydował się wyznać…
Mucha pokazała niemal wszystko! Robi się gorąco!
Internauci nabijają się z Kuby. Jego riposta rozbraja!
Viki Gabor przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej rodzinę
Joanna Krupa zalicza wpadkę. Ludzie zrównali ją z ziemią!

, , , , ,