Roznerski wziął ślub? Tym zdjęciem zdradził tajemnicę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub, fani są w niemałym szoku, gwiazdy „M jak Miłość”, na portalu społecznościowym Instagram zamieściły zdjęcie ze ślubu! Czyżby para aktorów po dłuższym czasie bycia razem zdecydowała się na sformalizowanie swojego uczucia na ślubnym kobiercu? Można powiedzieć, że i tak i nie. Do ślubu w gruncie rzeczy doszło, lecz nie miał on takiego wymiaru, który mogli by oczekiwać fani tej pary aktorów. O co w takim razie chodzi z intrygującym zdjęciem?

Gwiazdy „M jak Miłość” na ślubnym kobiercu?

View this post on Instagram

#done ✅ ☺️? @adriana.kalska.official

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by Mikołaj Roznerski (@mroznerski) on

Fani są przede wszystkim w niemałym szoku. Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski, gwiazdy „M jak Miłość„, na portalu społecznościowym Instagram zamieścili zdjęcie ze ślubu. W takiej sytuacji fani zaczęli zadawać jedno proste pytanie – „czy to już?”. Nie ulega wątpliwości, że Mikołaj Roznerski od lat słynie z bycia playboyem w świecie polskiego show biznesu. Aktor był wcześniej w związku z aktorką Martą Juras, z którą posiada 9-letniego synka. Następnie Roznerski związał się z byłą Miss Polonia i aktualną prezenterką TVP – Marceliną Zawadzką. Czyżby dziś aktor i jego aktualna ukochana podjęli decyzję o zawarciu związku małżeńskiego?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub?

Wszystkie fanki aktora pragniemy od razu uspokoić. Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska nie wzięli ze sobą ślubu. Zdjęcie zamieszczone na portalu Instagram pochodzi z planu serialu „M jak Miłość”, gdzie nagrywana była scena ślubu między bohaterami odgrywanymi przez parę aktorów. Nie ulega wątpliwości, że zdjęcie wywołało wiele pytań. Dziś już jednak wiemy, że aktorzy jeszcze małżeństwem nie są i taki stan może się utrzymać na długo. Taki wniosek można wysnuć chociażby z wypowiedzi Adrianny Kalskiej, której raczej do wzięcia ślubu się nie śpieszy.

Czytaj też: Zdrójkowski wrzucił zdjęcie sprzed lat. Komentarz Wieniawy zaskoczył wszystkich

„Zawsze byłam dziwną dziewczynką. Wolałam przebierać się za czarownice niż za księżniczki i nigdy nie marzyłam, by stanąć na ślubnym kobiercu. Dla niektórych ślub jest ważny. Dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego. I ja należę do tego grona.” 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– mówi Adrianna Kalska.

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub? Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski (gwiazdy M jak Miłość) na portalu społecznościowym Instagram...
Mikołaj Roznerski/ screen YouTube

Źródło: Plotek

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Wypadek szkolnego autobusu w Wielkopolsce! Na miejscu pełno służb

POLECAMY TAKŻE:

Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →