Anna przeszła metamorfozę! Wygląda wspaniale

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna i Jakub to gwiazdy TVP i tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Oboje zyskali olbrzymią popularność i przede wszystkim sympatię widzów. Z początku ciężko było powiedzieć, czy to właśnie Anna zostanie wybranką Jakuba. Warto bowiem przypomnieć, że w show była jeszcze Ewa, która również wywierała na Rolniku bardzo dobre wrażenie. Ostatecznie jednak Kuba wybrał Annę, co w bardzo dżentelmeński sposób zakomunikował Ewie, która bez żadnych pretensji opuściła jego gospodarstwo. Dziś Anna i Jakub starają się stworzyć udany związek. Po kobiecie widać, że jest zadowolona z życia. Ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawiła fanom swoją metamorfozę. Widzowie programu są pod olbrzymim wrażeniem.

Rolnik szuka Żony to reality show TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Formuła programu jest dosyć prosta. Do programu zgłaszają się rolnicy, którzy szukają miłości swojego życia. W odcinku pilotażowym poznajemy ich z wyglądu oraz upodobań. Następnie już w pierwszym odcinku rolnicy wraz z Martą Manowską odczytują listy zgłaszających się kandydatek. Po tym etapie następuje pierwsza selekcja. Wyróżnione kobiety zapraszane są do programu, gdzie aby podbić serce rolnika muszą jeszcze przejść trzy kolejne etapy selekcji. Na końcu pozostaje tylko jedna uczestniczka, która otrzymuję szansę na stworzenie związku z rolnikiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakub i Anna z Rolnik szuka Żony

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Jakub i Anna to bez wątpienia jedne z największych gwiazd tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony. Trzeba przyznać, że od początku można było zauważyć, że między rolnikiem a jego kandydatką iskrzyło. Anna bardzo szybko zdominowała serce Kuby, który w pewnym momencie doszedł do wniosku, że to najprawdopodobniej ta jedyna. Rolnik szybko podziękował za udział w programie Ewie, która bez większego żalu opuściła gospodarstwo. Od tamtego momentu Kuba i Anna postanowili spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Z kolei dziś możemy ujrzeć pierwsze efekty wpływu miłości na Annę, która postanowiła całkowicie zmienić swoją fryzurę. Fani są pod olbrzymim wrażeniem metamorfozy uczestniczki programu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Anna i Jakub to gwiazdy TVP i tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Czy ich miłość przetrwa?
Anna i Jakub/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Jakub i Anna – Czy im się uda?

Rolnik szuka Żony to program, którego emisja odbywa się na antenie stacji TVP od 2014 roku. Od samego początku prowadzącą reality show jest Marta Manowska. W tym roku byliśmy świadkami szóstej edycji programu, gdzie według widzów największymi gwiazdami okazała się para Jakuba i Anny. Nie ulega wątpliwości, że między urzędniczką, a rolnikiem poważnie iskrzy. Kuba nie ukrywał w ostatnim czasie, że chciałby stworzyć coś poważniejszego ze swoją kandydatką. Czy im się uda? O tym powinniśmy się przekonać już niedługo.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?
Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem
Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?
Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza
Arnold Boczek już tak nie wygląda! To nieprawdopodobne!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →