Gwiazda TVN jest nie do poznania! Metamorfoza zwala z nóg

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Starmach, a przede wszystkim jej metamorfoza robią furorę na portalu Instagram. Anna Starmach obok takich gwiazd jak Magda Gessler, a także Michel Moran jest prowadzącą programu „MasterChef” w TVN. Starmach również bardzo aktywnie stara się działać w mediach społecznościowych. Na jej profilu na portalu społecznościowym Instagram aktualnie znajduje się ponad 400 tysięcy internautów, którzy bardzo uważnie śledzą jej poczynania. Niedawno cukierniczka oznajmiła, że bierze się bardzo poważnie za sobie. Z pomocą przyszła jej między innymi Ewa Chodakowska, która pomogła jej stracić zbędne kilogramy.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Afera! Rozenek oszukała wszystkich. Zdjęcie ujawniło prawdę.
  2. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  3. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

Anna Starmach obok również takich gwiazd jak Magda Gessler i Michel Moran jest prowadzącą programu „MasterChef” w TVN. Widzowie komercyjnej stacji pokochali Anne od samego początku. Bez wątpienia duża w tym zasługa pozytywnego nastawienia jurorki do życia. Na Insta bardzo ciężko znaleźć zdjęcie Anny, gdzie nie byłaby uśmiechnięta. Z zawodu Anna jest cukiernikiem. Nie ulega wątpliwości, że w takiej pracy ciężko jest utrzymać idealną sylwetkę. Anna przez pewien czas niestety miała delikatne problemy z wagą. W takiej sytuacji z pomocą przybyła jej także Ewa Chodakowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

„Na pewno przede wszystkim schudłam o dwa rozmiary i teraz mogę nosić moje ukochane sukienki w rozmiarze 36. Sekret? Wystarczyło zmienić nawyki żywieniowe”

– wyznała swego czasu Anna Starmach na portalu Instagram.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Starmach i jej metamorfoza na portalu Instagram

Dziś ponownie gwiazda TVN postanowiła pochwalić się publicznie swoją metamorfozą. Nie ulega wątpliwości, że zmiana nawyków żywieniowych u jurorki „MasterChef” przyniosła zamierzony efekt. Dziś Ania może się śmiało chwalić nowymi zdjęciami w sukienkach. Fani również nie kryli zachwytu z powodu prywatnego sukcesu ich idolki.

Czytaj również: Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

„Ślicznie, pani Aniu”

– czytamy. 

„Piękna”

– zachwala internautka. 

„Szałowo”

– dodaje kolejna. 

„Ładnie wyglądasz”

– pisze jeszcze inna. 

A wy jak oceniacie zmiany u Anny Starmach? Ma się czym pochwalić jurorka programu „MasterChef”?

Anna Starmach i jej metamorfoza na portalu Instagram. Anna Starmach obok takich gwiazd jak Magda Gessler i Michel Moran jest prowadzącą Masterchef w TVN...
Anna Starmach/ screen YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Cała prawda! Doda wyznała wszystko – co z tym zrobi Sablewska?

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →