Cała prawda! Doda wyznała wszystko – co z tym zrobi Sablewska?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maja Sablewska (gwiazda TVN) i Doda (Dorota Rabczewska) miały ze sobą konflikt? Nie ulega wątpliwości, że te dwie damy polskiego show biznesu są dziś na językach całej Polski. Obie są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych. Obie bardzo lubią pokazywać publicznie swoje kobiece wdzięki, lecz należy przyznać, że Maja robi to zdecydowanie częściej. Przed laty Maja i Doda współpracowały ze sobą, niestety w pewnym momencie dobiegła ona jednak końca. Doda nie kryła wówczas żalu do gwiazdki stacji TVN. Jak dziś wyglądają ich relację?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę
  2. Co się z nią dzieje?! Chylińska przeszła metamorfozę – fani przerażeni
  3. Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Doda to bez wątpienia wielka gwiazda polskiej muzyki oraz przede wszystkim show biznesu. Mało kto dziś o tym pamięta, lecz na samym początku jej drogi na szczyt współpracowała z Mają Sablewską. Niestety obie panie pod koniec swojej współpracy bardzo poważnie się poróżniły. Doda wówczas mówiła wiele mocnych słów pod adresem popularnej stylistki. Między innymi, że:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nie szanuje jej jako osoby, nigdy nie podam jej ręki…”.

– tak na temat Sablewskiej mówiła Doda jeszcze w 2011 roku. Czy dziś między celebrytkami wciąż jest wojna?

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okazuje się, że Doda (Dorota Rabczewska) i Maja Sablewska aktualnie ponownie mają ze sobą bardzo dobre relację. Niedawno na temat ich konfliktu wypowiedziała się Doda, która przyznała, że pojednanie przyszło po wykonaniu kilku wzajemnych SMS-ów.

Maja Sablewska (gwiazda TVN) i Doda (Dorota Rabczewska) miały ze sobą konflikt?

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

„ Zesemesowałyśmy się, że trasa koncertowa Rihanny nazywa się dokładnie tak jak moja: Diamond Tour. Lady Gagi nazywa się Palace Tour, tak jak moja, tyle że dwa lata temu. No i Maja napisała mi, że wszystko co najlepsze było już w Polsce. Od słowa do słowa umówiłyśmy się. Chociaż bardzo przeżyłam jej brak lojalności, to nie mogę wymazać z pamięci tych superrzeczy, które razem zrobiłyśmy”

– stwierdziła Doda.

Na tym jednak Doda nie zakończyła swojego komentarza na temat pojednania z gwiazdą TVN. Dodała również, że:

„Gdyby nasza współpraca miała taki sam power jak kiedyś, to mogłoby wypalić. Tacy ludzie jak Maja, z taką pasją do życia i pracy, rodzą się raz na milion. Tacy jak ja, raz na miliard. Majka jako jedyna umiała za mną nadążyć. Trzeba umieć z uśmiechem rozliczyć się z przeszłością. I nawet jeśli nie ma już powrotu do dawnych relacji, to warto mieć z tymi ludźmi kontakt”

– wyznała gwiazda. Wygląda na to, że między obiema paniami wszystko już jest w jak najlepszym porządku.

Maja Sablewska (gwiazda TVN) i Doda (Dorota Rabczewska) miały ze sobą konflikt? Nie ulega wątpliwości,  że dziś ich relację...
Maja Sablewska (gwiazda TVN) i Doda (Dorota Rabczewska) miały ze sobą konflikt? Doda postanowiła wyłożyć karty na stół i powiedzieć jak jest

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →