Julia Wieniawa została zaatakowana. Obawia się najgorszego

Julia Wieniawa już niedługo wystąpi w show „Taniec z Gwiazdami” w telewizji Polsat. Dziś Julia Wieniawa to przede wszystkim gwiazda serialów ” Rodzinka PL” oraz „Zawsze Warto„. Można powiedzieć,  że na papierze Julia jest jedną z największych faworytek do zwycięstwa w programie. Mimo wszystko młoda celebrytka bardzo poważnie obawia się presji,  jaka już teraz jest na nią nakładana przez widzów. Bez wątpienia tytuł „faworyta” nie wszystkim przynosi szczęście w „Tańcu z Gwiazdami”. Przekonała się o tym przede wszystkim Barbara Kurdej-Szatan,  która ostatecznie w finale programu przegrała z YouTuberem  – Damianem Kordasem. Czy podobny, a może i nawet gorszy los czeka Julię?

Dziś Julia Wieniawa to w dużej mierze  gwiazda seriali ” Rodzinka PL” oraz „Zawsze Warto”. Nie ulega wątpliwości,  że jej występ w programie „Taniec z Gwiazdami” był po prostu kwestią czasu. Julia już wcześniej po cichu deklarowała chęć występu w show. Dla młodej celebrytki byłoby to olbrzymie uzupełnienie jej szybko rozwijającej się kariery. Mimo wszystko nie każdy uważa,  że aktorka znana z seriali „Rodzinka PL” oraz „Zawsze Warto” ma jakiekolwiek szanse na wygraną.

Z kolei Julia w jednym z najnowszych wywiadów wyznała,  że czuję olbrzymią presję. Młoda aktorka już rozpoczęła intensywne treningi ze Stefano Terrazzino. Mimo wszystko Julka twierdzi,  że stawianie jej w gronie faworytki do wygranej spowoduje, że widzowie programu nie będą na nią głosować. Na dodatek w jej kierunku pada coraz więcej mało przychylnych komentarzy. Niedawno Doda stwierdziła,  że nazwisko Wieniawy nie jest mocne, jest po prostu mocno wypromowane.  

Julia Wieniawa w show „Taniec z Gwiazdami” w telewizji Polsat.

To nie jest mocne nazwisko, jest najbardziej wypromowane

– mówi Doda.

Czytaj też: Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Bardziej radykalnie wypowiadają się internauci,  którzy dają do zrozumienia,  że są już zmęczeni mnogością pojawiania się młodej gwiazdy w mediach. Czy w takiej sytuacji Julia Wieniawa ma się czego obawiać? Premierowy odcinek show „Taniec z Gwiazdami” już niedługo w telewizji Polsat.

Julia Wieniawa wystąpi w Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Dziś Julia Wieniawa to przede wszystkim gwiazda serialów " Rodzinka PL" oraz "Zawsze Warto".
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Źródło: Plotek

POLECAMY:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →