To Koniec serialu „Rodzinka PL”! Słowa Kożuchowskiej zmroziły

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To już jest koniec, zakończenie emisji serialu „Rodzinka PL” w TVP stało się faktem. O zakończeniu nagrań do serialu „Rodzinka PL” na portalu Instagram poinformowała Małgorzata Kożuchowska, bez wątpienia dla takich gwiazd jak Tomasz Karolak oraz Julia Wieniawa jest to olbrzymie zaskoczenie. Nikt raczej tak radykalnej decyzji ze strony władz TVP nie mógł się spodziewać. Serial zagościł na ekranach polskich telewizorów prawie dziesięć lat temu. Trzeba jednak zaznaczyć, że produkcja miała zarówno fanów, jak i również wielu przeciwników. Ci pierwsi bez wątpienia dzisiejszego dnia nie będą mogli do końca zaliczyć do udanych.

Ta wiadomość jest bez wątpienia olbrzymim szokiem. O decyzji TVP w sprawie serialu „Rodzinka PL” na portalu Instagram poinformowała Małgorzata Kożuchowska, nie ulega wątpliwości, że dla takich gwiazd jak Tomasz Karolak oraz Julia Wieniawa jest to olbrzymie zaskoczenie. Zdziwienia nie kryła przede wszystkim Małgorzata Kożuchowska, która była w pełni zaskoczona informacją otrzymaną od twórców produkcji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”.

napisała Kożuchowska na Instagramie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To już jest koniec, zakończenie emisji serialu Rodzinka PL w TVP jest faktem

W takiej sytuacji Małgorzata Kożuchowska podjęła decyzję o pożegnaniu. Aktorka nie kryła, że czas spędzony przez nią na planie był cudowny.

Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami.

– pisze aktorka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Podziękowania Kożuchowskiej

Chciałabym Wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. Tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach (…)

– napisała Małgorzata Kożuchowska.

Serial był emitowany od 2011 roku. Główne postacie w produkcji odgrywały takie gwiazdy jak wspomniana Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Julia Wieniawa oraz Wiktoria Gąsiewska.

To już jest koniec, zakończenie emisji serialu Rodzinka PL w TVP, O decyzji na portalu Instagram poinformowała Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska/ screen YouTube

POLECAMY:

PILNE: Atak w Niemczech. Wielu zabitych. Przerażające fakty o sprawcy

Niesamowite odkrycie w biblijnym mieście. Świat nauki w szoku

Posłowie wkurzyli tym Polaków! Od teraz dostaną więcej

Auto dziennikarza TVN zniszczone. Reaguje Kościół

Nowe wieści o Woźniak-Starak! Tego się nikt nie spodziewał

Rosati przegrała w sądzie. Nie ma już innej drogi

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →