Rafał Szatan mówi wprost. Prześladuje mnie…

Rafał Szatan i Barbara Kurdej Szatan to małżeństwo aktorów, które podbija polski show biznes. Oboje wystąpili w serialu M jak Miłość oraz programie Taniec z Gwiazdami. Nie ulega jednak wątpliwości, że z tej dwójki największą gwiazdą jest Basia. Rafał również jest bardzo popularny w środowisku aktorskim, lecz do poziomu sławy swojej żony jeszcze mu daleko. Basia mimo problemów nie może narzekać na brak propozycji pracy. Z kolei Rafał w jednym z wywiadów przyznał, że zawsze jest bardzo blisko otrzymania angażu w filmach do których się zgłasza. Niestety często napotyka na przeszkody, które uniemożliwiają jego rozwój zawody.

CZYTAJ TEŻ: Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!

Rafał Szatan podobnie jak jego żona wystąpił w serialu M jak Miłość, gdzie wcielił się w postać Eryka. Niestety wątek jego postaci był bardzo krótki. Aktor prędko zniknął z planu produkcji popularnej „eMki”. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku udziału Rafała w programie Taniec z Gwiazdami, lecz tu zaważyły głosy widzów, którzy podjęli decyzję o wyeliminowaniu aktora z programu. Widać, że mąż Barbary Kurdej Szatan jak na razie nie ma zbyt dużego szczęścia w rozwijaniu swojej kariery aktorskiej. Podkreślił to również w jednym z wywiadów.

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan

Rafał Szatan i Barbara Kurdej Szatan to małżeństwo aktorów. Oboje wystąpili w serialu M jak Miłość oraz programie Taniec z Gwiazdami.
Rafał Szatan/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki

-Miałem szczęście, bo jeszcze na studiach dostałem się do musicalu „High School Musical” w teatrze w Gliwicach. Chwilę później dostałem też rolę w „Hair”. (…) Jakieś fatum zawisło nade mną, gdy przeprowadziliśmy się z Basią do Warszawy. Na przykład w Teatrze Roma kilka razy dochodziłem do pewnego etapu na castingu, ale finalnie nie dostawałem roli. Czułem niewytłumaczalny opór materii. Już miałem rolę w „Pilotach”, gdy na przeszkodzie stanęła mi operacja kolana – mówi w rozmowie z „Party” Rafał Szatan.

Niedawno sporo mówiło się także o kryzysie w małżeństwie Szatanów. Na całe szczęście informację w tym temacie okazały się być jedynie zwykłymi pomysłami. Sam Rafał niegdyś przyznał, że czynnikiem, który wpłynął pozytywnie na jego związek z Basią była ich córka.

-Córka nas ze sobą silnej złączyła. Kiedy obie przyjechały ze szpitala do domu, poczułem, że teraz jesteśmy rodziną. Rodzina jest dla mnie spełnieniem. Lubię być tatą. Od początku zabierałem Hanię ze sobą do teatru czy na nagrania – mówi w rozmowie z „Party” Rafał Szatan.

POLECAMY:

Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Szok! Gwiazda serialu „Wataha” była molestowana!
Królikowski wziął ślub?! Fani znaleźli jeden istotny szczegół
Natalia Siwiec pokazuje bombki! Nie chodzi o te choinkowe

/M jak Miłość

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →