Gorąco u Seweryna! Jego kandydatka wywołała skandal!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rolnik szuka Żony i Marta Manowska odnaleźli dla Seweryna 22-letnią młodą dziewczynę, którą jest Marlena ze Skrzeszewa. Młoda kobieta podbiła serca męskiej części publiczności, lecz zupełnie odmienna sytuacja ma miejsce po stronie fanek popularnego reality show TVP. Co o Marlenie piszą internautki? Czy mają rację, a może to po prostu zwykła zazdrość?

Rolnik szuka Żony i Marta Manowska odnaleźli dla Seweryna 22-letnią młodą dziewczynę

Rolnik szuka Żony i Marta Manowska ponownie podbijają miliony polskich domostw w niedzielne wieczory. Ostatni odcinek popularnego reality show TVP najbardziej zaciekawił wątek dotyczący Seweryna, który dokonał wyboru partnerek, które już w kolejnym odcinku ujrzymy w scenerii jego nowoczesnego gospodarstwa. Jedna z szczęśliwych wybranek już dziś wzbudza mieszane uczucia u widzów, lecz to właśnie ona jest największą kandydatką do zwycięstwa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?

Marlena ze Skrzeszewa to 22-letnia dziewczyna, która postanowiła napisać do Seweryna, który uchodzi za jednego z najbardziej bogatych rolników w historii popularnego programu. Dziewczyna swoim wdziękiem i przede wszystkim młodym wiekiem zwróciła olbrzymią uwagę Seweryna, który przed kamerami przyznał, iż dziewczyna w jego oczach jest największą faworytką. Innego zdania są jednak widzowie, którzy zwrócili uwagę na zbyt wysoki ich zdaniem, poziom pewności jednej z najmłodszych uczestniczek programu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Rolnik szuka Żony (Seweryn) i Marta Manowska odnaleźli dla Seweryn 22-letnią młodą dziewczynę, którą jest Marlena ze Skrzeszewa. Czy show TVP połączy parę?
Rolnik szuka Żony (Seweryn) i Marta Manowska odnaleźli dla Seweryna 22-letnią młodą dziewczynę, którą jest Marlena ze Skrzeszewa. Czy show TVP połączy parę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

Marlena jest młodą osobą i nie wiem, czy na tę chwilę jest gotowa stworzyć trwały związek, bo ja rzeczywiście jestem już na tyle dojrzała, że szukam prawdziwej miłości – podsumowała jedna z kandydatek.

Zauważyłam, że Seweryn faworyzuje jedną z dziewczyn. Jest to Marlena, która wczoraj, idąc do pokoju powiedziała mi, że dowiedziała się już, że Seweryn obiecał jej przy stoliku, że zaprosi ją na gospodarstwo. Jest pewna swojej pozycji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mam wrażenie, że się mnie boją, bo jestem ładna, ale wygląd to nie jest wszystko – powiedziała Marlena.

Taką opinię stawiały wybranki Seweryna. Jak z kolei całą sytuację komentowali internauci?

Mam nadzieję że nie wybierze tej Marleny. Klasyczny przerost formy nad treścią. Ciekawa jestem, ile razy jeszcze powtórzy, że jest ładna. Trzeba przyznać skromnością nie grzeszy.

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →