Wpadka w TVP podczas programu na żywo! Babiarza zatkało

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Za nami premiera nowego programu muzycznego stacji TVP pod tytułem „Star Voice„, pierwszym uczestnikiem był Przemysław Babiarz, wpadka jaką zliczył nie uszła uwadze jurorów, najbardziej krytyczna była Majka Jeżowska. Natomiast kilka innych wykonań wprawiło jury w zachwyt.

„Star Voice. Gwiazdy mają głos” to nowy program rozrywkowy w ramówce stacji TVP. Założeniem show są występy wokalne gwiazd nie koniecznie związanych z przemysłem muzycznym. W jury programu „Star Voice” zasiadła Majka Jeżowska, czeska legenda muzyki Helena Vondráčková oraz kabareciarz i stand-uper Mariusz Kałamaga. Nagrodą główną jest statuetka Diamentowego Mikrofonu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka w programie TVP, Vondráčková zapomniała jak ma na imię Babiarz!

"Star Voice" (TVP): pierwszym uczestnikiem był Przemysław Babiarz, wpadka jaką zliczył nie uszła uwadze jurorów, najbardziej krytyczna była Majka Jeżowska.
„Star Voice” (TVP): pierwszym uczestnikiem był Przemysław Babiarz, wpadka jaką zliczył nie uszła uwadze jurorów, najbardziej krytyczna była Majka Jeżowska. Screen/ Instagram

Pierwszą gwiazdą, która zaprezentowała swoje zdolności wokalne był Przemysław Babiarz, dziennikarz sportowy zaprezentował utwór Krzysztofa Krawczyka „Parostatkiem”, nie przekonał jednak jury, które oceniło jego występ jako niemała wpadka. Majka Jeżowska pokusiła się nawet o kąśliwy komentarz.

„Wolę jak komentujesz wydarzenia sportowe, niż jak śpiewasz”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małą wpadkę zaliczyła, także Helena Vondráčková, która w ferworze oceniania zapomniała jak ma na imię uczestnik… Przemysław Babiarz jednak się tym zbytnio nie przejął.

Kolejni uczestnicy pokazali jednak większą klasę wokalną niż dziennikarz sportowy i zachwycili jury, które nie szczędziło im komplementów. Na szczególne uznanie zasłużyła Marta Pyrek, która wykonała „Prawy do lewego” Kayah. Tyczkarka została bardzo wysoko oceniona.

Czytaj też: To była ostatnia rola Królikowskiego. Polsat wyemituje to w niedzielę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Warto zwrócić uwagę, także na występ Aleksieja Jarowenko, Ukrainiec to gwiazda hitowego serialu „Zniewolona”, który bił niedawno rekordy oglądalności na antenie TVP. Wykonał on utwór Franka Sinatry „Strangers in the night”. Helena Vondráčková nie mogła wyjść z zachwytu.

„Ta piosenka powinna być napisana dla ciebie, a nie dla Franka Sinatry”

Majka Jeżowska także nie kryła zachwytu nad umiejętnościami i wyglądem ukraińskiego aktora.

„Gdyby taki Sinatra stanął w moich drzwiach, to bym była zniewolona”

źródło: Wp

Polecamy także:

Nikt nie wiedział kim jest ojciec Szpaka. Teraz już wszystko jasne

Roznerski skomentował śmierć Królikowskiego, po jego słowach rozpętało się piekło

Wałęsa oszalał? Wskazał winnego katastrofy w Smoleńsku

Ich małżeństwo nie było jak z bajki. Wyciekła cała prawda

Wiktoria Gąsiewska szokuje na Insta: Genialna metamorfoza

Rosja wydała oświadczenie ws rocznicy katastrofy smoleńskiej

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →