Zdrójkowski we łzach. Powód jest szczególny

Udostępnij:

Rodzinka PL” znika z anteny TVP! Jest to szokująca i bardzo emocjonująca informacja. Adam Zdrójkowski i jego płacz na portalu Instagram w takiej sytuacji jest bez wątpienia zrozumiały. Młody aktor występował w serialu od samego początku. O całej sytuacji zostali już poinformowani inni aktorzy znani przede wszystkim z „Rodzinki”. Tomasz Karolak wyznał, że o całej sytuacji dowiedział się się na urlopie. Swojego zdziwienia nie kryły również Wiktoria Gąsiewska, Małgorzata Kożuchowska oraz Olga Kalicka. Decyzja TVP była nagła.

Adam Zdrójkowski na portalu Instagram

Rodzinka PL znika z anteny TVP. Jest to szokująca i bardzo emocjonująca informacja dla twórców, aktorów i przede wszystkim widzów, którzy z rodziną Boskich byli od dziewięciu lat. Bez wątpienia przyczyną zdjęcia serialu była jego spadająca oglądalność. Niegdyś perypetie rodziny Boskich śledziło ponad milion widzów. Z kolei w ostatnich miesiącach liczba ta spadła do zaledwie 900 tysięcy. Duży wpływ na tę sytuację miała przede wszystkim decyzja TVP o zmianie pory i dnia emisji serialu z piątku wieczór na niedzielne popołudnie.

Całą sytuacją bez wątpienia mocno dotknięty poczuł się Adam Zdrójkowski, który po otrzymaniu wiadomości wybuchł momentalnie płaczem.

Czytaj też: Królowa Elżbieta pogrążyła Meghan i Harry’ego! Bezwzględny cios

Takich nas zapamiętajcie! Uśmiechniętych i zwariowanych!

napisał pod wspólnym zdjęciem obsady Adam Zdrójkowski.

Już jutro tego wszystkiego tutaj nie będzie, dlatego przyjechałem się pożegnać. (…) Dzięki wam mogliśmy tyle lat tutaj spędzić i… Może się odezwę do was później

– urwał wyraźnie wzruszony młody aktor.

Nie ulega wątpliwości, że decyzja TVP jest szokująca, lecz w pełni uzasadniona. Popularny serial w ostatnim czasie nie notował wystarczających progresów oglądalności, więc nie ma w tym nic dziwnego, że włodarze telewizji publicznej byli zmuszeni do podjęcia daleko idącej decyzji w tej sprawie.

Rodzinka PL znika z anteny TVP. Jest to szokująca i bardzo emocjonująca informacja. Adam Zdrójkowski i jego płacz na portalu Instagram...
Zdrójkowski/ screen YouTube

POLECAMY:

Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

Szokujące słowa szefowej sztabu Dudy. Pogrążyła prezydenta

Anna Mucha pożegnała Królikowskiego. Nikt nie może w to uwierzyć

Prokop broni Quebo. Jego wygląd to ustawka?

PILNE: Atak w Niemczech. Wielu zabitych. Przerażające fakty o sprawcy

Niesamowite odkrycie w biblijnym mieście. Świat nauki w szoku

/Zdrójkowski płacz instagram

, , , ,