Atak w urzędzie gminy. Wójt ranna, napastnik zatrzymany
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W niewielkiej miejscowości doszło do zdarzenia, które natychmiast postawiło służby w stan gotowości. W budynku urzędu gminy pojawił się agresor uzbrojony w ostre narzędzie. Chwilę później interweniowały służby ratunkowe.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Atak w Urzędzie Gminy w Starej Kornicy

Do zdarzenia doszło w Stara Kornica, w siedzibie Urząd Gminy w Starej Kornicy. 42-letni mężczyzna zaatakował wójtkę podczas jej pracy.

Informację potwierdziła asp. Weronika Wujek z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„42-letni mężczyzna zaatakował panią wójt ostrym narzędziem” – przekazała.

Ranna kobieta trafiła do szpitala

Poszkodowana kobieta została ciężko ranna i wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, który przetransportował ją do szpitala.

Policja potwierdza, że wójtka znajduje się pod opieką lekarzy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Napastnik zatrzymany. Trwają czynności

Sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Na ten moment nie są znane jego motywy ani szczegółowe okoliczności ataku.

„Na chwilę obecną trwają czynności” – dodała asp. Wujek.

Śledczy prowadzą działania mające na celu wyjaśnienie przebiegu zdarzenia. Możliwe, że w najbliższych godzinach pojawią się kolejne informacje dotyczące stanu zdrowia poszkodowanej oraz przyczyn ataku.