Adam Ferency pogrąża Polskę i Polaków. Nie do wiary czego zażądał

Znany aktor – Adam Ferency wypowiedział się na temat relacji między Polską a Unią Europejską. Słowa wypowiedziane przez aktora w rozmowie z Newsweek Polska mogły zaskoczyć niejedną osobę.

Mimo tego, że nie od dziś jest wiadome, że aktorzy i celebryci za „Dobrą zmianą” nie przepadają, to pewne jest to, że dawno nikt z ich środowiska nie życzył Polsce i Polakom tak źle. Zdaniem Adama Ferencego – Unia Europejska powinna Polskę ukarać. Czy takie słowa były potrzebne?

Adam Ferency wypowiedział się na temat relacji między Polską a Unią Europejską

Jest w nas połączenie kompleksu niższości z kompleksem wyższości, rzecz nie do zniesienia i nie do rozwiązania, co w Unii już dawno zauważono. Jesteśmy niezdolni do współpracy, roszczeniowi, nam wszystko wolno, nam się należy. Zawsze bardziej niż innym – twierdzi aktor.

Aktor nie krył, że czeka na radykalne kroki ze strony UE względem Polski.

Jestem ciekaw, kiedy UE wreszcie zrobi to, co zapowiada, czyli że nie będzie pieniędzy, jeżeli nie będzie praworządności. Marzę o tym. Niech się w końcu sytuacja zrobi zero-jedynkowa i Jarosław Kaczyński stanie przed wyborem: ustąpić Unii albo wyjść, ze wszystkimi tego konsekwencjami, z realną groźbą eskalacji wojny domowej, która zresztą już się toczy. Na razie nie leje się krew, ale ludzie z wrogich sobie obozów nie mogą spokojnie wymienić nawet dwóch zdań – mówi aktor.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →