Adam Małysz podzielił się dobrymi wieściami z fanami

Koronawirus: Były skoczek narciarski Adam Małysz miał koronawirusa, choroba została wykryta u niego pod koniec czerwca, właśnie skończyła się jego kwarantanna. Jaki jest jego stan zdrowia?

W drugiej połowie czerwca Adam Małysz poinformował opinię publiczną, że zaraził się koronawirusem Sars-Cov-2, od razu po wykryciu poddał się przymusowej kwarantannie, żeby nie zarażać innych. Trwała ona od 22 czerwca. Na szczęście dla skoczka choroba przebiegała bezobjawowo. Małysz zaraził się koronawirusem od jednej z osób, z która miał kontakt.

Czytaj też: Zmarła mistrzyni świata. Miała tylko 27 lat

Koronawirus: Kwarantanna jaką odbywał Adam Małysz właśnie dobiegła końca, jak teraz czuje się skoczek narciarski?

W związku z wykryciem wirusa u naszego byłego mistrza, przebadano także wszystkich skoczków naszej kadry, a także sztab trenerski. Na szczęście u nikogo nie wykryto obecności Sars-Cov-2 i mogli oni dalej spokojnie kontynuować zgrupowanie kadry narodowej. Adam Małysz był mocno podłamany z powodu zarażenia, gdyż musiał zawiesić całkowicie na czas kwarantanny swoją aktywność zawodową. Przestał się też na jakiś czas udzielać w mediach społecznościowych, gdzie wcześniej był często obecny.

Zobacz również: Maleńczuk bezpardonowo o PiS. Wyznał, co ma zamiar zrobić

W ten piątek jednak nasz mistrz skoków powrócił z wiadomością na temat swojego zdrowia. Adam Małysz uwolnił się od wirusa i jest już całkowicie zdrowy. Niedługo też będzie mógł zakończyć kwarantanne, co pozwoli mu wrócić do obowiązków zawodowych.

Adam Małysz wyznał, że choroba już została wyleczona

Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca. Testy wykazały, że jestem zdrowy. Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy. Jednocześnie pamiętajcie – epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać” – napisał na Instagramie Adam Małysz.

Po tej publikacji pod postem Małysza posypało się mnóstwo komentarzy gratulujących mu powrotu do zdrowia. Fani cieszą się, że znów będą mogli oglądać swojego idola.

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Donald Tusk wypowiedział się o szczepieniach. Nie omieszkał zaatakować rząd PiS

Cejrowski opublikował bardzo mocne nagranie. Powiedział na kogo NIE głosować

Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Szumowski zabrał głos

, , , , , ,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →