Woźniak-Starak przechodzi przez koszmar! Najpierw śmierć męża, a teraz to

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi, teraz okazuje się, że jego rodzina nadal ma kłopoty, sprawa cały czas się toczy, co na to Agnieszka Woźniak-Starak?

Już niedługo, mianowicie 18 sierpnia minie rok odkąd zginął znany producent filmowy i milioner Piotr Woźniak-Starak. Informacja o jego wypadku, a później utonięciu wprawiła w osłupienie cały kraj. Jego rodzina, a także żona, dziennikarka TVN Agnieszka Woźniak-Starak pogrążyła się w całkowitej żałobie. Kobieta wycofała się całkowicie z życia publicznego, a także zrezygnowała z pracy w telewizji. Dopiero na początku tego roku zdecydowała się na powrót do mediów i prowadzi swoją autorską audycję w Newonce Radio.

Czytaj też: Dziennikarka Polsatu ostro do aktywisty LGBT. Puściły jej nerwy

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka: Jego rodzina ma kłopoty, co na to Agnieszka Woźniak-Starak?

Rodzina, wraz z żoną zdecydowali, że chcą pochować Piotra Woźniaka-Starak na terenie ich posiadłości, co według polskiego prawa jest nielegalne. Pogrzeby można organizować tylko w przeznaczonych do tego miejscach, a pochówek musi odbyć się na wyznaczonym terenie, czyli cmentarzu parafialnym, bądź komunalnym.

Zobacz również: Wstrząsające informacje o pandemii. Nie mają co do tego wątpliwości

Od czasu pogrzebu Piotra nadal toczy się postępowanie w sądzie w tej sprawie. Mimo, że rodzina przeniosła już ciało producenta na jeden z cmentarzy w Warszawie, to cały czas może mieć kłopoty, czy Agnieszka Woźniak-Starak też będzie musiała ponieść konsekwencje?

Sprawa sądowa ma odbyć się 4 sierpnia bieżącego roku i nie będzie dostępna dla mediów, ani widowni. Na salę rozpraw wejść będą mogły tylko strony postępowania. Z pewnością ani rodzina zmarłego, ani Agnieszka nie spodziewali się, że będą się z nią borykać, niemal rok po śmierci Piotra.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z „Kiepskich”. Nigdy tak nie wyglądał

Polacy wstrzymali oddech. Szumowski zapowiedział radykalne działania. Już w tym tygodniu

Miała 6 lat, gdy matka sprzedała ją pedofilom. „Gwałcili mnie na zmianę, gdy protestowałam pokazywali ciała martwych dziewczynek”…

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →