Nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z „Kiepskich”. Nigdy tak nie wyglądał

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Choroba zmieniła go całkowicie, Dariusz Gnatowski, czyli Arnold Boczek z serialu Świat według Kiepskich zmaga się z nią od lat. Jak teraz wygląda?

Ta rola przyniosła mu niesamowitą rozpoznawalność i rzeszę fanów, Dariusz Gnatowski już od ponad dwudziestu lat odgrywa męczącego sąsiada rodziny Kiepskich, Arnolda Boczka w serialu stacji telewizyjnej Polsat pod tytułem Świat według Kiepskich. Gnatowski jednak od lat zmaga się także z nieuleczalną chorobą, która przez lata odcisnęła swoje piętno. Dlatego aktor zmienił się nie do poznania. Jak teraz wygląda Dariusz Gnatowski?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Polacy wstrzymali oddech. Szumowski zapowiedział radykalne działania. Już w tym tygodniu

Choroba zmieniła go, jak wygląda Dariusz Gnatowski, czyli Boczek ze Świat według Kiepskich?

Arnold Boczek lubował się w wysokokalorycznym jedzeniu, podobnie jak jego postać, sam aktor Dariusz Gnatowski również większą część swojego życia borykał się z poważną nadwagą. Niestety za długo lekceważył ten problem, dlatego 10 lat temu zdiagnozowano u niego nieuleczalną chorobę. Gnatowski walczy z nią do dzisiaj. Odkąd wie już, że jest poważnie chory, zaczął o siebie dużo bardziej dbać, a to poskutkowało niesamowitą przemianą. Tą chorobą jest cukrzyca typu drugiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Miała 6 lat, gdy matka sprzedała ją pedofilom. „Gwałcili mnie na zmianę, gdy protestowałam pokazywali ciała martwych dziewczynek”…

„Zrobiłem sobie badanie i pani doktor powiedziała: 'Ma pan podwyższony cukier, proszę oto tabletki’. Ja zjadłem paczkę tabletek i na tym się skończyło moje leczenie. Wtedy nikt mi nie powiedział, że to jest choroba przewlekła, że należy się leczyć, przychodzić na badania, kontrolować to itd. Oprócz tego, że musiałam po prostu zadbać o zdrowie, nastał w moim życiu taki czas, że zacząłem wyraźnie widzieć w lustrze wszystkie swoje wady” – wyznał w jednym z wywiadów Dariusz Gnatowski.

Dariusz Gnatowski, jak zmieniła go choroba?

Dzięki restrykcyjnej diecie, aktor przez ostatnie lata bardzo mocno schudł i dziś wygląda całkowicie inaczej. Jak sam podkreśla wszystko zawdzięcza swojej żonie, która stara się go motywować do wyrzeczeń żywieniowych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Dzięki Ani udało mi się wyjść na prostą. To jej zawdzięczam nowy look” – wyznał aktor.

Choroba zmieniła go całkowicie, Dariusz Gnatowski, czyli Arnold Boczek z serialu Świat według Kiepskich zmaga się z nią od lat.
Choroba zmieniła go całkowicie, Dariusz Gnatowski, czyli Arnold Boczek z serialu Świat według Kiepskich zmaga się z nią od lat. Screen YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Ludzie boją się tam chodzić. Najgorsze miejsce na ziemi, las samobójców (zdjęcia 18+)

Wałęsa obraził Polaków i prezydenta! Tak chamskiego zachowania dawno nie widzieliśmy

Ministerstwo Zdrowia właśnie podało szokujący bilans. Tragiczna sytuacja w jednym województwie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →