Doda i Majdan skompromitowani! To nagranie nie pozwoli im zapomnieć

Udostępnij:

Doda i Radosław Majdan byli małżeństwem do 2008 roku. Ich związek przez media i opinię publiczną był często określany mianem małżeństwa polskich Beckhamów. Można by było rzec, że jaki kraj tacy Państwo Beckham, lecz do momentu rozstania o parze było naprawdę głośno. Do dziś w sieci krąży prywatne nagranie państwa „Majdan”, na którym Doda odsłania przed Radkiem swoje piersi. Małgorzata Rozenek raczej po obejrzeniu nagrania nie byłaby zadowolona.

Jak się poznali?

CZYTAJ TEŻ: Martyna Wojciechowska komentuje swój nowy związek

Radosław Majdan i Doda poznali się na meczu piłkarskim w Ustce. Znajomość w szybkim tempie przerodziła się w miłość, która w 2005 roku skutkowała zawarciem związku małżeńskiego. Warto przy tym dodać, że Radek oświadczył się Dorocie podczas jednego ze zgrupowań reprezentacji Polski w Jerozolimie. Można powiedzieć, że od samego początku ich związek miał parcie na media i plotkarskie magazyny.

Doda i Majdan – parą polskich Beckhamów

Doda i Radosław Majdan ponad 15 lat temu byli małżeństwem. Do sieci trafiło nagranie,  na którym Doda pokazuje piersi Radkowi.  Co na to Małgorzata Rozenek?
Doda i Radosław Majdan ponad 15 lat temu byli małżeństwem. Do sieci trafiło nagranie, na którym Doda pokazuje piersi Radkowi. Co na to Małgorzata Rozenek?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Jarosław Kret wyzna, że chciał popełnić samobójstwo!

Radek i Dorota byli bez wątpienia parą, która swoimi licznymi publicznymi akcjami zapracowali na miano polskich Beckhamów. Do dziś po sieci krąży nagranie, na którym Radosław Majdan parodiuje z żoną. W pewnym momencie Doda odsłoniła piersi, które prędko zasłonił były bramkarz polskiej reprezentacji. Nagranie ponad 15 lat temu podbijało sieć i do dziś bez zbędnego trudu można je odnaleźć w Internecie.

Co u nich teraz?

Doda aktualnie, jest po ślubie. Można powiedzieć, że aktualna Dorota Rabczewska różni się od tej Doroty z początków swojej kariery, lecz nie radykalnie. Gwieździe muzyki POP wciąż się zdarza wystąpić w dosyć skąpych kreacjach, lecz nie aż tak często, jak to miało miejsce kiedyś. Z kolei Radosław Majdan od niedawna jest mężem gwiazdy TVN, którą jest Małgorzata Rozenek. Aktualna żona byłego męża Dody zasłynęła przede wszystkim z prowadzenia takich programów telewizyjnych jak „Perfekcyjna pani domu” oraz „Projekt lady”.

źródło: patrz.pl

POLECAMY:

Małgorzata Ohme zaatakowana w sieci! Zaliczyła okropną wpadkę!
Mucha przegięła na święta! Fani nie zostawili na niej suchej nitki!
Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?! Dał jasny sygnał!
Panowie lepiej usiądźcie! Maffashion świeci biustem z okazji świąt!
Pazura obrywa na Insta! Poszło o coś absurdalnego

, , ,