Atak w Warszawie! Sprawą wciąż żyje cały internet (Wideo)

Na Twitterze huczy o ataku pewnego młodego chłopaka, który zamiast zapłacić za przejazd taksówką zaatakował kierowcę. Użył on ostrego narzędzia i wymusił pieniądze od taksówkarza.

Zobacz: Twittera zalewa atak opozycji skierowany na rząd PiS

Se.pl podaje: Lewą ręką przyciągnął mnie do fotela, a prawą przystawił nóż do krtani. Znieruchomiałem. Dziewczyna w tym czasie zabrała pieniądze – opowiada pan Jacek, taksówkarz, napadnięty przez parę nastolatków w Pruszkowie. Już dwie godziny po tej napaści Kasper K. (17 l.) i Ewelina C. (16 l.) zostali zatrzymani przez policję.

Brutalni młodzi napastnicy

Nastolatkowi jak już wiemy, z  łamaniem prawa wielokrotnie mieli do czynienia. Napadu dokonali 14 sierpnia godzinie 12:01. Róg ulic Jasnej i Świętokrzyskiej w Warszawie. Chcieli dojechać do dworca PKP Pruszków i nic nie wskazywało no ich późniejsze zachowanie.

Zobacz: Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

Młodzi bandyci wysiedli. Co działo się dalej? – Zawróciłem samochód i zacząłem powoli za nimi jechać. W tym czasie dzwoniłem na policję. Oni doszli do galerii. Zauważyli, że ja za nimi jadę i zaczęli biec. Ja wtedy przyspieszyłem. Oni wbiegli na parking podziemny — tłumaczy Faktowi pan Jacek. Dodaje, że funkcjonariusze bardzo szybko pojawili się na miejscu. – Nie wjeżdżałem już na dół, tylko zostałem na górze, na ulicy. Za chwilę były już radiowozy- wspomina kierowca.

 Jak zapobiec patologii?

17-latek i jego o rok młodsza towarzyszka usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to 12 lat więzienia. Decyzją sądu chłopak został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Sprawę dziewczyny rozpatrzył Sąd Rejonowy w Warszawie. 16-latka najbliższe trzy miesiące spędzi w schronisku dla nieletnich.

Co pchnęło tak młodych ludzi do takiego czynu? Dlaczego to zrobili? Tego chyba nigdy się nie dowiemy. Nawet na rozprawie sądowej wyjaśnienia mogą być nieszczere.

źródło: fakt24

Tego się nikt nie spodziewał! Liszowska, rozwód i szokujące fakty
Juncker w poważnym stanie trafił do szpitala. KE wydała oświadczenie
Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →