Kurdej Szatan pijana wrzuciła film. Kolega się do niej dobierał

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan pijana, a może po prostu niespełna rozumu? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość wstawiła na portal Instagram relację ze wspólnej zabawy z kolegami z teatru „W miasto”. Na nagraniu padło wiele ciekawych odniesień, a wśród nich jedno do prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Czyżby aktorka nie kryła żalu za pozbawienie jej pracy w licznych programach telewizyjnych?

Barbara Kurdej Szatan pijana?

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskich seriali. Na początku aktorkę poznaliśmy za sprawą serialu M jak Miłość w TVP. Aktualnie Basia występuje również w innych serialach, wśród których możemy wyróżnić między innymi „W rytmie serca”. Należy jednak pamiętać, że wszystko zaczęło się od udziału w reklamie znanej sieci komórkowej. To właśnie od tego rozpoczęła się wielka sława aktorki.

CZYTAJ TEŻ: Wieniawa i jej metamorfoza robią furorę! Nie uwierzycie że to ona

Basia Kurdej Szatan niedawno ogłosiła, iż kończy współpracę z TVP w materii prowadzenia licznych programów rozrywkowych. Do dziś pod sporym znakiem zapytania stoi jej dalszy udział w nagraniach do serialu M jak Miłość. Wielu fanów obawia się, że koniec w programach może oznaczać totalny koniec przygody gwiazdy w telewizji publicznej. Sama zainteresowana wczoraj dodała na portalu instagram relację, w której odniosła się najprawdopodobniej do prezesa TVP.

Barbara Kurdej Szatan pijana? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość szokuje fanów na portalu instagram. Aktorka była pijana?
Barbara Kurdej Szatan pijana? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość szokuje fanów na portalu Instagram. Aktorka była pijana?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej-Szatan pogrzebana przez TVP. Co z nią teraz będzie?

Barbara Kurdej Szatan według relacji mediów zamieściła na portalu Instagram nagranie, jak szuka na mieście kebaba i bawi się w najlepsze z kolegami. Wśród nich był między innymi Kamil Krupicz, który odniósł się do pośladków znanej aktorki.

„Tutaj mam twoją pupę i tak łatwo mi jest cię wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz. Bo chyba twoja pupa dobrze pasuje do mojej ręki. Wszystko jest wykształtowane pod moją rękę – tłumaczył Kamil.

„Widzisz Jacek, nie jest ze mną tutaj tak źle. A, kochanie (Rafał Szatan, mąż aktorki), bardzo Cię kocham, chciałam powiedzieć –  powiedziała Basia.”Rafał, pozdrawiamy cię, ale pupa Basi pasuje do mojej ręki. Ale ty się niczym nie przejmuj”- powiedział kolega aktorki. „Dla mnie najważniejsze, żebym była na górze”  – odpowiedziała gwiazda.

POLECAMY:

Timmermans znowu atakuje Polskę! Jego list wzbudza kontrowersje
Różowa Gessler podbija sieć. Nic dziwniejszego dzisiaj nie zobaczysz
Tajner wyznała prawdę o nowym partnerze! Co na to Wiśniewski?
Wojewódzki sprzedaje auto. Cena zwala z nóg
Wzruszająca historia! Tak Gessler poznała męża

, ,