Cejrowski OSTRO sponiewierał Tuska! „Świnia!”

Znany z ciętego języka Wojciech Cejrowski tym razem wziął na tapet przewodniczącego Rady Europejskiej. Na antenie TVP Info znany podróżnik odniósł się do czwartkowego wpisu Tuska, w którym polityk zarzucił autorom ustawy o IPN, że wypromowali sformułowanie o „polskich obozach śmierci” na cały świat.

Podczas rozmowy z Michałem Rachoniem Cejrowski dał upust swoim emocjom i bez pardonu powiedział, co sądzi o tweecie Tuska.

– Nie wiem czy Pan to puści, ale tak się zachowuje świnia. W czasie wojny było hasło „tylko świnie siedzą w kinie”. To jest ten rodzaj świni. W momencie gdy matka i nasz dom są atakowane, to nawet jeśli się nie zgadzam z partia rządzącą to nie pluję w stronę Polski, tylko bronię – grzmiał na antenie TVP Info.

Cejrowski postanowił również zaapelować do Polaków, którzy zamierzają wziąć udział w wyborach prezydenckich.

– Kiedy plują na Polskę, tak jak przed chwilą napluł Tusk, to jest to świnia, która siedzi w kinie. To jest świństwo grubszego kalibru. Chcę, by Polacy to sobie zapamiętali kiedy będzie startował w wyborach prezydenckich. To jest obrzydliwe zrobić coś takiego Polsce – podsumował.

 

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.