„Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dotarła do nas informacja, że kochany przez wszystkich serial TVP najprawdopodobniej powróci. „Ranczo” znów zawita do naszych telewizorów, a tłumy ludzi zasiądzie w domach, żeby dowiedzieć co dzieje się we wsi Wilkowyje, na temat produkcji wypowiedział się Cezary Żak. Zrobił to za pomocą serwisu Facebook. Swoje gaże ustalili już podobno inni główni aktorzy Ilona Ostrowska oraz Paweł Królikowski.

Producenci z TVP planują najpierw zrobić z „Ranczo” film pełnometrażowy, a później przerobić go na serial, jednak doszły do nas informacje, że jeden z głównych aktorów może nie wystąpić w produkcji, miałby to być Cezary Żak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Żak wciela się w podwójną rolę Wójta gminy Wilkowyje oraz jego brata bliźniaka Proboszcza miejscowej parafii. Bez niego powstający obraz niebyły już taki sam. Jak twierdzi aktor na swoim Facebookowym profilu, już dwa lata temu producenci złożyli wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej o finansowe wsparcie produkcji, jeżeli nie zostanie ono przyznanie to film nie powstanie.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niepewnym jednak jest sytuacja samego Cezarego Żaka. Inni aktorzy mieli już ustalić stawki za udział w produkcji. Są to między innymi Ilona Ostrowska (Lucy), Paweł Królikowski (Kusy), czy Artur Barciś (Czerepach). Żak nadal negocjuje, ale jego żądania są podobno zbyt wysokie.

Cezary Żak rezygnuje z roli, nie zobaczymy go już w „Ranczo”?!

Cezary Żak może nie wystąpić w Ranczo Wilkowyje (TVP), skomentował to na portalu Facebook. Inni aktorzy m.in. Ilona Ostrowska potwierdzają swój udział.
Fot.: Cezary Żak, screen/ Instagram

Media podają, że może to być nawet 500 tysięcy złotych. Dotychczas aktor zarobił już ponad 4 miliony złotych wcielając się w bliźniaków z Wilkowyj. Wiadomo już, że raczej na pewno, że do swojej roli Joli Pietrek nie powróci Elżbieta Romanowska, która nie jest zainteresowana występem. Jej postać miałaby być grana przez inną aktorkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cezary Żak „Ranczo”

Cezary Żak postanowił rozwiać wszystkie wątpliwości i zamieścił obszerny komentarz odnośnie produkcji na swoim profilu na Facebooku.

„Po ostatnich medialnych doniesieniach w sprawie kontynuacji „Rancza”chciałbym ostudzić Państwa apetyty. Otóż wiem od Producenta,że został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego,do którego scenariusz napisał Andrzej Grembowicz dwa lata temu.Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to latem zrobimy ten film.Jeśli nie,film na pewno nie powstanie. Jeśli chodzi o serial TV nie prowadzi się obecnie żadnych prac z nim związanych. Proszę też nie dawać wiary tabloidom w sprawie obsady bo to tylko spekulacje.”

źródło: Facebook

POLECAMY:

Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?
Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem
Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?
Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza

Tagi: Żak Ranczo, Wilkowyje, TVP, Facebook, Ostrowska

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →