Wałęsa obraził Polaków i prezydenta! Tak chamskiego zachowania dawno nie widzieliśmy

Lech Wałęsa ponownie szokuje i atakuje prezydenta,  czym tym razem Andrzej Duda naraził się byłemu liderowi Solidarności?

Zobacz również: Wszyscy nie żyją, wśród ofiar polityk. Polsat przekazał wstrząsające informacje (zdjęcia)

Lech Wałęsa to od wielu lat jeden z najbardziej ekscentrycznych polskich polityków. Wałęsa bardzo często wypowiada się usilnie na tematy,  o których zazwyczaj ma bardzo wąskie pojęcie. Tego typu sytuację niestety nie powodują w jego przypadku napływu nowych symapatyków.

Olbrzymią zadre spowodowała także niejasna przeszłość byłego prezydenta w czasach PRL. Aktualnie wręcz regularnie Wałęsa atakuje środowisko PiS.

Już ponad dwa tygodnie temu Andrzej Duda został wybrany na głowę państwa po raz drugi. Uroczyste zaprzysiężenie prezydenta ma się odbyć w sejmie 6 sierpnia. Już teraz wiadomo,  że na uroczystości nie pojawi się były prezydent Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa kontra Andrzej Duda

Polityk wyznał niedawno,  że nie ma zamiaru się pojawić i podawać ręki prezydentowi, któremu zarzuca oszustwo. Wałęsa dodał także,  że nie rozumie wizyty Rafała Trzaskowskiego w pałacu prezydenckim.

– Nie wezmę w tym udziału. Nie podałbym ręki Andrzejowi Dudzie z powodu oszustwa wyborczego. Dziwię się Rafałowi Trzaskowskiemu, że poszedł do Pałacu Prezydenckiego. To błąd. Nie można spotykać się, podawać ręki komuś, kto dopuścił się oszustwa 

stwierdził były prezydent.

Czytaj też: Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Sytuacja jest poważna. Dotyczy wszystkich Polaków

Na podstawie postanowienia Marszałek Sejmu Elżbiety Witek zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na drugą kadencję na urząd prezydenta RP odbędzie się 6 sierpnia w budynku Sejmu.

Lech Wałęsa ponownie szokuje i atakuje prezydenta,  czym tym razem Andrzej Duda naraził się byłemu liderowi Solidarności? Powód...
Lech Wałęsa ponownie szokuje i atakuje prezydenta, czym tym razem Andrzej Duda naraził się byłemu liderowi Solidarności? Powód…

Źródło: Do Rzeczy

Polecamy także:

Szumowski nie pozostawił wątpliwości. Podjęto decyzję o nowych ograniczeniach

Odnaleźli opuszczony autokar pełen związanych siatek. Otworzyli jedną i wszystkich zmroziło

Polecamy także:

Szokujące odkrycie także w Auschwitz. To było w dziecięcych bucikach

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →