Doda bez stanika? Gwiazda ponownie szokuje

Udostępnij:

Doda bez stanika? Dorota Rabczewska bez wątpienia od lat słynie z licznych skandali. W ostatnim czasie część z nich ma miejsce na portalu instagram, gdzie artystka wrzuca liczne zdjęcia. Niedawno wokalistka zespołu Virgin ponownie zaskoczyła swoich fanów publikując bardzo odważne zdjęcia. Gwiazda znowu szokuje?

Gwiazda szaleje

CZYTAJ TEŻ: Doda przesadziła! Na scenie pokazała stanowczo za dużo!

Doda (Dorota Rabczewska) to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Wokalistka Virgin ostatnio jest bardzo aktywna na portalu instagram, gdzie często wrzuca zdjęcia z bali, koncertów oraz życia codziennego. Niedawno gwiazda przyznała, iż zmniejszyła swój biust, który przez lata bardzo odważnie eksponowała. To jednak nie zmienia faktu, iż wciąż lubi się nim pochwalić przed swoim fanami. Tak było i tym przypadku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski cierpiał na wstydliwą i śmiertelną chorobę. Przerwał milczenie

Doda bez stanika?

Doda zamieściła na portalu instagram dwa bardzo odważne zdjęcia. Zdaniem jej fanów wokalistka nie ma na nich biustonosza! To tylko potwierdza tezę, iż gwiazda wciąż lubi kusić swoimi kobiecymi cechami. Dorota Rabczewska ma 35 lat, 169 cm wzrostu i waży 54 kg. Od samego początku swojej kariery robi olbrzymie wrażenie swoją formą. Z czego ona wynika? Źródłem idealnej niemal sylwetki wokalistki Virgin jest jej dieta oraz częste ćwiczenia. Na dodatek ze sportem Rabczewska ma do czynienia od bardzo dawana. W młodości gwiazda trenowała lekkoatletyke, lecz porzuciła ją na rzecz kariery wokalnej.

Doda bez stanika? Gwiazda zespołu Virgin szaleje na portalu instagram. Dorota Rabczewska ponownie zapomniała o części garderoby?
Doda bez stanika? Gwiazda zespołu Virgin szaleje na portalu instagram. Dorota Rabczewska ponownie zapomniała o części garderoby?

Pożegnanie Dody i Virgin

Aktualnie Doda jest w trakcie trasy koncertowej z swoim wieloletnim zespołem Virgin. Niestety jest to trasa pożegnalna, ponieważ Dorota Rabczewska ma zamiar już tej jesieni rozpocząć swoją karierę solową. Wokalistka ostatnio wystąpiła między innymi w Białymstoku oraz na imprezie organizowanej przez telewizję Puls.

POLECAMY:

Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha
Śmierć Woźniak Staraka wstrząsnęła Polską. Wzruszające słowa
Powstanie Matrix 4! Nie uwierzysz jak wygląda filmowa Trinity
Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak swoja mama
Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →