Śmierć Woźniak Staraka wstrząsnęła Polską. Wzruszające słowa

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Śmierć Piotra Woźniak Starak, czyli znanego producenta filmowego, poruszyła wiele osób ze środowiska, na Instagramie i w innych mediach społecznościowych, wielu aktorów i osobistości zdecydowało się na pożegnanie przyjaciela. Między innymi Borys Szyc, Magda Boczarska, Dorota Gardias, a także Piotr Stramowski. Słowa otuchy, a także smutku chwytają za serce.

Pożegnanie Piotra Woźniak Starak w telewizji, a także na Instagramie. Wielu aktorów,a także osobistości kina oraz telewizji zdecydowało się na ostatnie pożegnanie zmarłego niedawno tragicznie producenta, który dał nam takie filmy jak „Katyń”, „Bogowie”, „Jack Strong”, czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ostatnie pożegnanie Piotra Woźniak Starak w sieci

Pożegnanie Piotra Woźniak Starak na Instagramie. Kondolencje złożyli między innymi Borys Szyc, Magda Boczarska, Dorota Gardias, czy Piotr Stramowski.
Fot.: Borys Szyc, screen/ Instagram

„Nie mam słów Piotrula. Żegnaj przyjacielu. Braszku. Odpoczywaj w spokoju.”

CZYTAJ TEŻ: Potwierdziło się najgorsze! Znaleziono ciało Piotra Woźniak Staraka!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Pożegnanie Piotra Woźniak Starak na Instagramie. Kondolencje złożyli między innymi Borys Szyc, Magda Boczarska, Dorota Gardias, czy Piotr Stramowski.
Fot.: Dorota Gardias, screen/ Instagram

„Tak go poznałam… nagrywaliśmy materiały do programu na Mazurach, lata temu… Mówili Pan Milioner… okazał się po prostu Piotrkiem, miłym, a także równym gościem. W ubiegłą środę w Sopocie przywitał się serdecznie z daleka, przyjaźnie uśmiechnął… bo zawsze był przyjazny, uprzejmy i pomocny ludziom. Piotrek… niech Ci tam dobrze będzie … wielki, wielki smutek…”

Pożegnanie Piotra Woźniak Starak na Instagramie. Kondolencje złożyli między innymi Borys Szyc, Magda Boczarska, Dorota Gardias, czy Piotr Stramowski.
Fot.: Piotr Stramowski, screen/ Instagram

„Piotr Woźniak-Starak R.I.P.? Niesamowicie zdolny, a także charyzmatyczny Człowiek. Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami… Najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich”

Piotr Woźniak Starak pożegnanie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mamy zeznania naocznego świadka wypadku Staraka! Wstrząsające informacje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Fot.: Magda Boczarska, screen/ Instagram

„Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić… Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie.
To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować, a także dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją „siostrą”. Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie ? Twoja „Miśka””

źródło: Instagram

POLECAMY:

Powstanie Matrix 4! Nie uwierzysz jak wygląda filmowa Trinity
Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak swoja mama
Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego
Doda przesadziła! Na scenie pokazała stanowczo za dużo!
Wywiad Górniak przerwała policja! O co chodzi?
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →