Donald Trump gratuluje Andrzejowi Dudzie wygranej. Piękne słowa

Wybory prezydenckie 2020: Donald Trump złożył gratulacje Andrzejowi Dudzie z okazji zwycięstwa w drugiej turze wyborów prezydenckich nad Rafałem Trzaskowskim. Prezydent Stanów Zjednoczonych nie krył przy tym swojej olbrzymiej przyjaźni, która darzy Andrzeja Dudę.

Oprócz Donalda Trumpa gratulacje z okazji wygranej w wyborach złożyli także Andrzejowi Dudzie przywódcy państw Grupy Wyszehradzkiej na czele z premierem Węgier – Victorem Orbanem.

Czytaj też: Tak bliscy pożegnali Andrzeja Strzeleckiego. Łzy same cisną się do oczu

Donald Trump złożył gratulacje Andrzejowi Dudzie

Druga tura wyborów prezydenckich już za nami. Minimalne zwycięstwo nad Rafałem Trzaskowskim odniósł Andrzej Duda. Z tej okazji prezydent otrzymał liczne gratulacje ze świata. Z pewnością jedną z najważniejszych jest ta skierowana przez samego Donalda Trumpa na Twitterze. Wcześniej na podobny gest zdecydował się także Victor Orban.

Zobacz również: Legendarny Polak nie żyje. Świat sportu w żałobie

Gratulacje dla mojego przyjaciela Prezydenta Polski Andrzeja Dudy w jego historycznej reelekcji! Nie mogę się doczekać kontynuowania naszej ważnej współpracy w wielu kwestiach, w tym w dziedzinie obronności, handlu, energii i bezpieczeństwa telekomunikacyjnego!pisał Donald Trump na Twitterze.

Oryginalny tekst:

Congratulations to my friend President @AndrzejDuda of Poland on his historic re-election! Looking forward to continuing our important work together across many issues, including defense, trade, energy, and telecommunications security!

Wybory prezydenckie 2020: Donald Trump złożył gratulacje Andrzejowi Dudzie z okazji zwycięstwa w drugiej turze wyborów prezydenckich nad Rafałem...
Wybory prezydenckie 2020: Donald Trump złożył gratulacje Andrzejowi Dudzie z okazji zwycięstwa w drugiej turze wyborów prezydenckich nad Rafałem…

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Rób tą jedną rzecz, a będziesz mieć płaski brzuch. Potwierdzone

Wyciekł cennik TVN! Porażające kwoty. To się nie mieści w głowie

To dlatego Pochanke odchodzi z TVN? Zdradzamy kulisy odejścia dziennikarki

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →