Tak bliscy pożegnali Andrzeja Strzeleckiego. Łzy same cisną się do oczu

Znany między innymi z Klanu, aktor Andrzej Strzelecki nie żyje, zmarł po ciężkiej walce z nowotworem, śmie Strzeleckiego wstrząsnęła środowiskiem filmowym. Bliscy żegnają go w mediach społecznościowych.

17 lipca bieżącego roku zmarł znakomity aktor teatralny, serialowy, a także filmowy, Andrzej Strzelecki. Widzowie mogli kojarzyć go najlepiej z roli w serialu TVP pod tytułem Klan. Strzelecki zmagał się od dłuższego czasu z ciężkim nieoperacyjnym nowotworem płuc. Diagnozę postawiono w marcu i od tego czasu trwała walka z czasem. Znajomi i bliscy zorganizowali nawet zbiórkę pieniędzy, gdyż jedyną szansą na uratowanie jego życia, był amerykański, eksperymentalny lek. Zebrano prawie 900 tysięcy złotych i już szykowano go do podania leku w Nowym Jorku. Niestety wszystko spełzło na niczym i mężczyzna zmarł, nie udało się go uratować.

Czytaj też: Legenda Polak nie żyje. Świat sportu w żałobie

Aktor Klanu, Andrzej Strzelecki nie żyje, zmarł po walce z rakiem, jego śmierć wstrząsnęła wieloma

Po wiadomości o jego śmierci, polski świat show-biznesu pogrążył się w żałobie, kolegę po fachu wspominają znajomi i przyjaciele z planów zdjęciowych, a także rodzina i bliscy. Swoje pożegnania opublikowali w mediach społecznościowych. Chwytają za serce.

Zobacz również: Rób tą jedną rzecz, a będziesz mieć płaski brzuch. Potwierdzone

„Niestety… Andrzeju… Smutek zalewa poranek… Do zobaczenia!” – na Instagramie napisała Anna Korcz.

„Odszedł nasz Strzelec … Straszny smutek. Spoczywaj w spokoju Profesorze” – wyznała z kolei Zofia Zborowska.

Andrzej Strzelecki nie żyje, tak żegnają go gwiazdy

Strzeleckiego wspomina także matka Zborowskiej, Maria Winiarska, która zaznaczyła, że Pan Andrzej był autorem wielu tekstów, które śpiewała w duecie z siostrą, Barbarą.

„Pierwsza piosenkę dla przyszłego duetu Sióstr Winiarskich napisał Andrzej. Potem laaata współpracowaliśmy razem. Szkoda, za wcześnie! Może tam, w niebie, zaśpiewacie coś razem z Basią! Żegnaj Andrzeju!”

Swojego mistrza i profesora pożegnała także, w bardzo emocjonalnym wpisie, Marta Żmuda-Trzebiatowska. Śmierć Strzeleckiego wstrząsnęła nią bardzo.

„Dziś niebo zyskało jednego, wspaniałego Anioła. Panie Profesorze, dziękuję że dzięki Panu uwierzyłam, że śpiewam. Zajęcia z Panem to jedno z piękniejszych wspomnień z czasów Akademii Teatralnej (…). Smutno… bardzo smutno… Dziękuję za wszystko i do zobaczenia po tamtej stronie”

Źródło: Interia

Polecamy także:

Wyciekł cennik TVN! Porażające kwoty. To się nie mieści w głowie

To dlatego Pochanke odchodzi z TVN? Zdradzamy kulisy odejścia dziennikarki

Czy to koniec TVN-u i Faktu?Kaczyński zapowiada repolonizację mediów w Polsce.

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →