Jedna z największych na świecie imprez odwołana! To koniec?

Electronic Entertainment Expo odwołana, największe targi gamingowe jednak nie odbędą się, E3 są odwołane z powodu tego, że szerzy się epidemia koronawirusa COVID-19.

Epidemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo na świecie, z godziny na godzinę potwierdzane są kolejne przypadki zachorowań. W dniu dzisiejszym w naszym kraju zanotowano pierwszy przypadek śmiertelny. Dlatego nie dziwi fakt, że kolejne wielkie imprezy są po kolei odwoływane.

Tym razem trafiło na największe tagi gamingowe na świecie Electronic Entertainment Expo, w skrócie nazywane E3. Organizatorzy imprezy uznali, że nie będą niepotrzebnie narażać wystawców i odwiedzających na możliwość zarażenia koronawirusem. Mimo, że targi odbywają się dopiero w czerwcu, a wielu ekspertów uważa, że gorąco zniszczy wirusa, to organizatorzy wolą dmuchać na zimne. Dlatego podjęli tak drastyczną decyzję.

Electronic Entertainment Expo odwołana, fani w szoku

Electronic Entertainment Expo odwołana, największe targi gamingowe nie odbędą się, E3 są odwołane z powodu tego że szerzy się epidemia koronawirusa.
Electronic Entertainment Expo odwołana, największe targi gamingowe nie odbędą się, E3 są odwołane z powodu tego że szerzy się epidemia koronawirusa. Screen/ Instagram

Mimo, że organizatorzy nie podali jeszcze tej informacji oficjalnie, wielu branżowych specjalistów uważa, że nastąpi to w bardzo niedługim czasie, najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj.

Wielu wydawców gier komputerowych jest zawiedzionych takim rozwojem spraw, gdyż premiery ich produktów nie odbędą się z taką pompą, ale trudno się jednak dziwić organizatorom. Niemożna igrać z losem, gdy sytuacja z koronawirusem jest tak poważna.

Czytaj też: Pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce

Warto przypomnieć, że zeszłoroczną edycję targów Electronic Entertainment Expo odwiedziło bagatela 66 tysięcy zwiedzających.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Patrycja Kazadi przeszła przez piekło. Ciężko powstrzymać łzy

Gessler w końcu wyznała prawdę o alkoholu. Miała już dość

Ataki na Viki Gabor. Ważny apel do jej rodziców

Takiego skandalu jeszcze nie było! Oto co ujawnił Harry „Grecie”

To może Cię również zainteresować:

Szokująca decyzja Trumpa w związku z koronawirusem! UE reaguje

Tom Hanks z żoną mają koronawirusa: znamy ich stan zdrowia

Radykalna decyzja Włoch! Koronawirus niszczy państwo

Gessler puściły nerwy! Rzuciła się na swoich fanów

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →