Pracownicy przerwali milczenie. Ujawnili prawdę o Jaworowicz

Po krótkiej przerwie, którą spowodował koronawirus, Elżbieta Jaworowicz wraca do pracy w TVP i nagrywa nowe odcinki swojego programu „Sprawa dla reportera”. Pracownicy Telewizji publicznej zdradzili jaka jest naprawdę.

Elżbieta Jaworowicz, mimo skończonych 74 lat, nie zamierza zwalniać zawodowo, dziennikarka, mimo, że nadal w kraju panuje koronawirus postanowiła wrócić do pracy w TVP i nagrywa już nowe odcinki swojego programu „Sprawa dla reportera”. Jej współpracownicy zdradzili jak wygląda cała sytuacja. „Ludzie potrafią być wobec niej agresywni” – wyznają szczerze.

Jaworowicz zachowała jednak pewne środki ostrożności. Podczas nagrywania, w studiu jest sama i kontaktuje się z ekspertami poprzez internetowe komunikatory. Dopiero w terenie bezpośrednio spotyka się z innymi ludźmi.

Elżbieta Jaworowicz wróciła już do pracy w TVP

Współpracownicy Elżbiety Jaworowicz postanowili podzielić się z nami tym co sądzą o dziennikarce. Większy wyznaje, że podziwiają jej pasję i niespożytą chęć do pomagania innym. To właśnie to napędza ją do dalszej pracy. Jaworowicz nawet nie myśli o pójście na emeryturę.

„Nie tworzy materiałów na podstawie rozmów telefonicznych, a jeździ po całej Polsce i angażuje się w konflikty, mimo że często ludzie potrafią być wobec niej agresywni. Zna wszystkich swoich bohaterów, żyje ich sprawami. W jej oczach często widać łzy…”

– wyznają pracownicy TVP.

Mimo, że uchodzi za kobietę twardą i bezkompromisową, to sama o sobie twierdzi, że jest nieśmiała i łatwowierna. W telewizji tego nie widać, gdyż zawsze stara się być nieugięta, ale to dlatego, że walczy o innych.

„Człowiek ma jedno życie i decyduje, co chce w nim robić. Mogłabym żyć inaczej, wygodniej, ale po co? Sił i energii mam mnóstwo, jeśli tylko zdrowie będzie mi dopisywać, to jeszcze długo nie zwolnię tempa”

– zapowiedziała Elżbieta Jaworowicz.

Po krótkiej przerwie, którą spowodował koronawirus Elżbieta Jaworowicz wraca do pracy w TVP i nagrywa nowe odcinki swojego programu "Sprawa dla reportera".
Elżbieta Jaworowicz, screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Popularny produkt z Lidla skażony. Nie jedz go pod żadnym pozorem

Ministerstwo przypomina! Od dziś panują nowe zasady. Nie każdy o tym wie

Uwaga! Pilne ostrzeżenie dla tej części Polski. Skutki mogą być katastrofalne

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →