Chajzer ofiarą klątwy Ibisza? Internauci umierają ze śmiechu

Filip Chajzer, gwiazda autorskiego kanału na YouTube „Wchodzę w to”, to postać, której ciężko nie lubić. Choć prowadzący „Dzień dobry TVN” potrafi być irytujący, o czym przekonali się niedawno fani programu „Big Brother”, to jego urok osobisty oraz młodzieńcza energia sprawiają, że nie traktuje jego wybryków poważnie. Gwiazdora cechuje również wielki dystans do siebie, co przejawia się między innymi w treściach, jakie wrzuca na swój Instagram. Jeden z jego ostatnich postów wywołał w sieci lawinę wesołości oraz skłonił do porównań do innego słynnego prezentera, jakim jest Krzysztof Ibisz.

Czas nieubłaganie biegnie do przodu. Są tacy, którzy za wszelką cenę usiłują go zatrzymać, i są tacy, którzy mają do niego bardziej autoironiczny stosunek. Do tych drugich zdecydowanie zalicza się Filip Chajzer, który autoironię ma wyćwiczoną do perfekcji, o czym możemy się przekonać za każdym razem, gdy na jego kanale „Wchodzę w to” ląduje kolejna produkcja. Również jego kanał na platformie Instagram prowadzony jest w lekki i zabawny sposób.

Czytaj też: Niesamowite! Oliwia Bieniuk wygląda zjawiskowo. Fani zachwyceni

Ostatnio gwiazda „Dzień dobry TVN” pochwaliła się zestawieniem dwóch identyfikatorów, jakimi prowadzący „Big Brother” posługiwał się w trakcie swojej telewizyjnej kariery. Zdjęcia na nich umieszczone dzieli 11 lat i… to widać. Oczywiście cały Instagram zaczął dowcipkować na ten temat, jednak w pewnym momencie żarty przyjęły kierunek zupełnie niespodziewany dla Chajzera.

Filip Chajzer z programów „Wchodzę w to”, „Dzień dobry TVN” i „Big Brother”, wrzucił na Instagram pewne zdjęcie. Czy to nowy Krzysztof Ibisz?
fot.: Filip Chajzer, screen/Instagram

Najpierw ktoś stwierdził, że na nowszym zdjęciu wygląda on młodziej niż na tym starszym. Potem, inny internauta zasugerował, że być może jest to efekt „diety zmieniającej rysy twarzy”. Wreszcie padło hasło, że Filip jest zupełnie jak Krzysztof Ibisz, który słynie z tego, że im jest starszy, tym wygląda młodziej. To na dobre ruszyło lawinę wesołości, a łatka „nowego Ibisza” przylgnęła do prowadzącego „Wchodzę w to” na dobre.

Czytaj też: Kurdej Szatan znowu pijana? Aktorka szaleje w sieci

Jak sądzicie, czy Chajzer faktycznie padł ofiarą „klątwy Ibisza” i chirurgicznie odjął sobie lat? Czy ta plotka zaszkodzi jego popularności, czy też może gwiazdor w charakterystyczny dla siebie sposób wykorzysta ten żart na swoją korzyść?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Magda Gessler i jej syn przyznają – Było ciężko!
Doda szczerze o związku z Majdanem. Było ostro!
Kolejna wpadka Wieniawy! Ludzie nie mieli dla niej litości
Tym razem Szyc ostro przesadził! Został zrównany z ziemią
Skandal w Big Brother! Widzowie nie mieli litości

, , , , ,