Kurdej Szatan znowu pijana? Aktorka szaleje w sieci

Barbara Kurdej Szatan ponownie pijana. Gwiazda M jak Miłość i show Taniec z Gwiazdami ponownie mocno zaszalała na mieście ze swoimi kolegami z pracy. Co na to Rafał Szatan, a więc mąż Barbary Kurdej Szatan? Czy mężczyzna wytrzyma kolejną próbę jego związku ze znaną aktorką?

Czytaj też: Oficjalna informacja! Michał Wiśniewski w końcu to zrobił

Barbara Kurdej Szatan ponownie pijana.

Barbara Kurdej Szatan to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek ostatnich lat. Basię możemy ujrzeć w licznych reklamach, serialach, filmach oraz również programach rozrywkowych. Aktorka bez wątpienia jest na topie, a to powoduje, że fani mogą od niej wymagać coraz więcej. Każdemu w takiej sytuacji jest potrzebny odpoczynek i po prostu chill. Jak w takich sytuacjach radzi sobie znana aktorka?

Barbara Kurdej Szatan ponownie pijana. Gwiazda M jak Miłość i show Taniec z Gwiazdami ponownie pod wpływem. Co na to Rafał Szatan?
Barbara Kurdej Szatan ponownie pijana. Gwiazda M jak Miłość i show Taniec z Gwiazdami ponownie pod wpływem. Co na to Rafał Szatan?

Czytaj też: Kurdej Szatan rzuciła się na dziennikarza! Poszły ostre słowa

Barbara Kurdej Szatan uchodzi za aktorkę bardzo szczerą i rozrywkową. Nie ma w sumie w tym nic dziwnego, ponieważ aktorka ma zaledwie 34 lata. Na dodatek bardzo często publicznie okazuje jak lubi odreagować zawodowe stresy. Niestety często w tle pojawia alkohol, który często aktorka lubi używać. Na jednym z nagrań widać to bardzo wyraźnie. Na dodatek aktorka w najlepsze bawiła się ze swoimi kolegami po fachu.

„Kochanie, bardzo cię kocham chciałam powiedzieć”– oznajmiła Basia.

„Tak, tutaj mam twoja pupę i tak bardzo mi cię łatwo wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz! Twoja pupa chyba pasuje do mojej ręki. Dobrze pasuje, wszystko jest wykształtowane pod moją rękę”- komentował zauroczony mężczyzna z pracy.

POLECAMY:

Julia Wieniawa przegięła! W sieci wrze!
Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki
Gessler nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszyscy to zobaczyli
Z Woźniak Starak nie jest dobrze. Znamy decyzję
Wojewódzki woli parówki! Internauci mają używanie

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →