Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska lubi ostatnio szokować fanów, dodała ostatnio na Insta zdjęcia, na których prezentowała się w samym bikini kupując w kawiarni, teraz pokazała się z ciekawym „gadżetem”. Młoda gwiazda TVP, która ma za sobą role w takich serialach jak „Rodzinka.pl”, czy „Barwy szczęścia” jest obecnie w szczęśliwym związku, jej wybrańcem jest aktor Adam Zdrójkowski.

Młoda gwiazda TVP, Wiktoria Gąsiewska szokuje ostatnio sowich fanów na Insta. Zarzekająca się kiedyś aktorka, że nie pójdzie drogą innych celebrytów, doszła chyba do wniosku, że to jest droga dla niej. I bierze przykład z innych sław internetu próbując wywołać co jakiś czas mały skandal.

CZYTAJ TEŻ: Mucha dodała bardzo ostre zdjęcia! Panowie lepiej usiądźcie

Kilka dni temu aktorka znana między innymi z takich seriali jak „Rodzinka.pl”, gdzie grała u boku swojego obecnego chłopaka, którym jest Adam Zdrójkowski. Czy także „Barwy Szczęścia” wywołała oburzenie wśród użytkowników na Instagramie. Dlatego, że podzieliła się z nimi zdjęciemi z wakacji, na których w samym stroju kąpielowym paradowała po kawiarni w centrum miasta (Link do artykułu na ten temat powyżej). Wielu fanów narzekało na jej brak dobrego wychowania i skromności.

Gąsiewska szokuje na Insta! Jej „gadżet” jest ogromny!

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka.pl, Barwy Szczęścia, TVP) na Insta prezentuje swój nowy "gadżet", co na to jej chłopak Adam Zdrójkowski?
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Teraz Gąsiewska postanowiła podejść także trochę humorystycznie do swoich publikacji w sieci. Dlatego zamieściła zdjęcie z ciekawym „gadżetem”, którym okazała się deska. Kawał drewna ma namalowane oczy oraz usta. Jest on także kopią Pana Deski z serialu animowanego. Pokazywanego w naszym kraju na Cartoon Network pod tytułem „Ed, Edd i Edddy”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Potwierdziło się najgorsze! Znaleziono ciało Piotra Woźniak Staraka!

Bajka ta była bardzo popularna kilka lat temu, a teraz Wiktoria żartobliwie nawiązała do tej produkcji. Dlatego spodobało się to jej fanom i Gąsiewska została zasypana pozytywnymi komentarzami na Insta.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Bieniuk zszokowała wyglądem! Uwagę przykuł jeden szczegół
Gessler nie do poznania! Jej dieta zdziałała cuda!
Serial Zniewolona to plagiat? Reżyser tłumaczy zarzuty
Wiśniewski i Tajner biorą rozwód – już po pierwszej rozprawie. Znamy szczegóły
Mamy zeznania naocznego świadka wypadku Staraka! Wstrząsające informacje

, , , ,