Mucha dodała bardzo ostre zdjęcia! Panowie lepiej usiądźcie

Anna Mucha nigdy nie wstydziła się pokazywać swojego ciała, nago pokazała się chociażby w sesji dla magazynu Playboy. Teraz gwiazda „M jak miłość”, serialu produkowanego dla TVP, postanowiła znów zaszokować trochę fanów. Dodała kuszące zdjęcie na portalu Instagram.

Według plebiscytu przeprowadzonego przez Super Express Anna Mucha została wybrana polskim symbolem seksu, zostawiła daleko w tyle takie piękności jak Anna Lewandowska, czy Dorota Rabczewska, czyli Doda. Nie jest to zaskoczeniem ponieważ aktorka od lat lubi kusić swoim wyglądem i zdjęciami wrzucanymi do sieci. Mucha wielokrotnie pokazywała zdjęcia, na których jest prawie nago.

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa powiedział DOŚĆ! Woli odejść w cień

Karierę aktorską rozpoczynała już w wieku 9 lat, grając rolę w filmie Andrzeja Wajdy pod tytułem „Korczak”, później można było ją zobaczyć w „Liście Schindlera” Stevena Spielberga, a gdy już dorosła to w tak kultowych filmach jak „Chłopaki nie płaczą”, czy „Młode wilki”. Od 2003 roku gra w serialu produkowanym dla TVP pod tytułem „M jak miłość”.

Anna Mucha prawie nago na portalu Instagram!

Anna Mucha nago pokazała się chociażby w Playboy. Gwiazda M jak miłość (TVP), postanowiła zaszokować fanów. Dodała kuszące zdjęcie na portalu Instagram.
Fot.: Anna Mucha, zrzut ekranu/ Instagram

Mimo 39 lat Anna Mucha nadal prezentuje się oszałamiająco, teraz wrzuciła zdjęcie na portalu Instagram, na którym pozuje prawie nago. Jak wynika z opisu zamieszczonego pod fotografią aktorka obchodziła wczoraj dzień bez plastiku i aby go uczcić na koniec ubrała się w kreację z prawie przezroczystej folii, nie mając pod spodem nic innego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fani cisną Rosati! Uważają, że gwiazda…

Fani stwierdzili, że Anna Mucha wyglądałaby dobrze nawet w worku foliowym i trzeba się z nimi całkowicie zgodzić, wcale nie musi prezentować się nago, żeby kusić . Nagość dla aktorki nigdy nie była problemem, już w 2009 roku Mucha wystąpiła w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy. Także na swoim profilu nie skąpi fanom kuszących zdjęć, co można zobaczyć poniżej.

Anna Mucha nago pokazała się chociażby w Playboy. Gwiazda M jak miłość (TVP), postanowiła zaszokować fanów. Dodała kuszące zdjęcie na portalu Instagram.
Fot.: Anna Mucha, zrzut ekranu/ Instagram

źródło: Instagram

Tagi: Anna Mucha nago, TVP, M jak Miłość

POLECAMY:

Skandal! Straszna wpadka Magdy Gessler w sieci!
Doda pokazuje piersi! Jest na co popatrzeć!
Serial Zniewolona to plagiat? Reżyser tłumaczy zarzuty
Agnieszka Woźniak Starak zdecydowała się na ten krok! Czy aby nie za wcześnie?!
Zaskoczenie! Barbara Kurdej- Szatan zdecydowała się to zrobić!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →