Rafał Trzaskowski pokazał jak mieszka. Kamera uchwyciła jeden szczegół

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski pokazał w serwisie Instagram jak mieszka, jeden z użytkowników przy tej okazji zapytał czy żona Trzaskowskiego jest w ciąży.

Kampania wyborcza trwa w najlepsze, kandydat PO, Rafał Trzaskowski stara się dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych wyborców, dlatego zaprzągł do tego również swoje media społecznościowe, wybory prezydenckie, a dokładniej ich II tura już 12 lipca. W serwisie Instagram opublikował zdjęcie, na którym pokazał jak mieszka. Pozuje na nim wraz z żoną Małgosią przy stole, w pokoju.

Czytaj też: Wiśniewskiemu puściły nerwy! Powiedział co sądzi o wyborcach

W tle widać biblioteczkę z książkami, dużo płyt, a na pierwszy plan wysuwa się duży, okrągły stół przy którym siedzi para. Dosyć mocnym zaskoczeniem może być złota figurka, którą widać ustawioną na parapecie okna w tle. W podpisie pod fotografią, główny kontrkandydat prezydenta Andrzeja Dudy w wyścigu o fotel prezydencki, zapowiedział niespodziankę. Na razie jednak nie wiadomo o co może mu chodzić.

Rafał Trzaskowski pokazał na Instagram jak mieszka, przy okazji padło pytanie czy żona Trzaskowskiego jest w kolejnej ciąży

„Szykujemy dla Was coś specjalnego!” – napisał w opisie zdjęcia zamieszczonego na jego profilu w serwisie społecznościowym Instagram, Rafał Trzaskowski.

Zobacz również: Były mąż Rozenek ma poważne problemy. Propozycja Małgosi zwala z nóg

Na reakcję obserwujących Trzaskowskiego w mediach społecznościowych użytkowników, nie trzeba było czekać długo. Niemal od razu posypały się pytania o to co szykuje obecny prezydent Warszawy. Równocześnie zaczęły się także domysły, czym owa niespodzianka może być. Jedne z użytkowników posunął się nawet do tego, że zasugerował iż Małgorzata Trzaskowska może być w ciąży.

„Czy Gosia jest w ciąży?” – napisał ciekawski Instagramowicz.

Rafał Trzaskowski jak na razie nie udzielił odpowiedzi na to pytanie, anie nie wyjawił o jaką niespodziankę mu chodzi.

View this post on Instagram

Szykujemy dla Was coś specjalnego!? #Trzaskowscy

A post shared by Rafał Trzaskowski (@trzaskowskirafal) on

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Mimo ostrzeżeń poszli do smażalni. Gdy dostali rachunek musieli zrobić zdjęcie

Wyszło na jaw. Wiadomo ile zarabia Krzysztof Jackowski

Nie żyje znany, polski aktor. Jego twarz znają wszyscy

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →