Wiśniewskiemu puściły nerwy! Powiedział co sądzi o wyborcach

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory prezydenckie 2020: Michał Wiśniewski na portalu Instagram odniósł się do ostatnich wydarzeń w polskiej polityce. Znany piosenkarz skomentował między innymi ostatnie wypowiedzi celebrytów i znanych postaci, które w bardzo negatywnym tonie podjęły się komentowania wyników I tury wyborów.

W tej sytuacji znany piosenkarz postanowił zareagować i powiedzieć kilka słów na ten temat. Czy taka reakcja znanego lidera zespołu Ich Troje da do myślenia części jego znajomych ze świata polskiego show biznesu?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Były mąż Rozenek ma poważne problemy. Propozycja Małgosi zwala z nóg

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Zdecydowane zwycięstwo odniósł Andrzej Duda. Tuż za nim uplasował się kandydat Koalicji Obywatelskiej oraz Platformy Obywatelskiej oraz Platformy Obywatelskiej – Rafał Trzaskowski. To właśnie między tymi politykami dojdzie do ostatecznej konfrontacji już w drugiej turze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory prezydenckie: Michał Wiśniewski ostro na temat komentarzy po I turze

Zdecydowanym faworytem wydaje się być Andrzej Duda, lecz sondaże na ten temat bywają różne. Nie brakuje także ataków ze świata show biznesu w kierunku wyborców Andrzeja Dudy. Wielu „znanych” zwracało uwagę na fakt, iż prezydent ma poparcie wśród mieszkańców wsi. Na tego typu komentarze postanowił zareagować Michał Wiśniewski.

Zobacz również: Mimo ostrzeżeń poszli do smażalni. Gdy dostali rachunek musieli zrobić zdjęcie

Nieszczególnie moja publiczność się tym przejmowała i nieszczególnie ja kładłem się Rejtanem żeby to w jakiś sposób ratować. Ale teraz jesteśmy po wyborach, fajnie że każdy ma swojego kandydata. Mój nie przeszedł do II tury, stoję przed kolejnym wyborem, nie będę o nim opowiadał, ale mega wkur*ia mnie to, że nie potraficie zapanować nad swoimi emocjami i tworzycie kategorie ludzi mieszkających na wsi, mieszkających w jakimś regioniemówił Michał Wiśniewski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piosenkarz dodał także, że:

Wy, ludzie inteligentni „z zasady”, co z mądrością nie idzie w parze, teraz to wy dzielicie tę Polskę. Jeśli ktoś dotychczas usiłował tę Polskę podzielić, to robił mega źle, ale teraz robicie to WY. I to wy jesteście na tym froncie. Możecie walczyć o swojego kandydata, macie do tego pełne prawo (…) Ale wrzućcie na luz. Bo to nie Mata jest patointeligencją, i nie o sobie śpiewa, ale o nas, bo my go tak wychowaliśmy. Ty, ty, ty, ty i każdy troll, który siedzi przy komputerze i pokazuje, jaki jest ciemnogród we wsi dolnej, bo sobie zagłosował tego czy innego kandydata. No weźcie się odrobinę zastanówcie. Pomyślcie raz w życiu, czy to nie wy dzielicie teraz Polskę. – podsumował.

Wybory prezydenckie 2020: Michał Wiśniewski na portalu Instagram odniósł się do ostatnich wydarzeń w polskiej polityce. Ma rację?
Wybory prezydenckie 2020: Michał Wiśniewski na portalu Instagram odniósł się do ostatnich wydarzeń w polskiej polityce. Ma rację? Screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Wyszło na jaw. Wiadomo ile zarabia Krzysztof Jackowski

Nie żyje znany, polski aktor. Jego twarz znają wszyscy

Czy to już zdrada? Niemieckie media wprost: „Tusk jest Polakiem, ale…”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →