Była szefowa sztabu Dudy przerwała milczenie. Wbija szpilę prezydentowi

Konwencja programowa: Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, była szefowa w sztabie Dudy przerwała milczenie, według niej Andrzej Duda nie wykorzystał szansy, która przed nim stała otworem.

Czytaj też: Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Była szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy zrezygnowała ze swojej funkcji w połowie marca. Informacja na ten temat obeszła się bez echa w mediach. Dziś adwokat zdecydowała się wypowiedzieć na temat najnowszego wystąpienia Andrzeja Dudy. Nie kryła w tym przypadku słów krytyki. Na dodatek za swoją ocenę dostało jej się od polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Jolanta Turczynowicz-Kieryłło ostro o wystąpieniu prezydenta – Andrzej Duda nie wykorzystał szansy?

Konwencja Andrzeja Dudy odbyła się w piątek (1 maja) w pustej hali w podwarszawskich Szeligach. Prezydent przemawiał przez ponad dwie godziny. Niestety przemówienie nie przypadło do gustu jego byłej szefowie sztabu wyborczego – Jolancie Turczynowicz-Kieryłło, która zwróciła uwagę na wiele błędów popełnionych przez głowę państwa w trakcie prawie 2-godzinnej przemowy. Jej zdaniem konsekwencja prezydenta to całkowicie niewykorzystana szansa.

Dzisiejsza Konwencja Programowa to niewykorzystana szansa PAD. Statyczne ponad godzinne One Man Show. Trudno utrzymać uwagę przy tak długim monologu bez przerw, bez klipów, z niekorzystnym oświetleniem. Non sit diu prudenter”

napisała na Twitterze Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.

Na ten wpis znanej prawniczki odpowiedział Rafał Bochenek – poseł PiS, który nie krył złośliwości wobec byłej szefowej sztabu wyborczego prezydenta.

Zobacz również: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

Szanowna Pani, niezależnie od Pani zmiennych nastrojów, będziemy GRYŹĆ GLEBĘ i ciężko pracować. Polska zasługuje na wiarygodnego i odpowiedzialnego prezydenta”

napisał.

Konwencja programowa: Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, była szefowa w sztabie Dudy przerwała milczenie, według niej Andrzej Duda nie wykorzystał szansy
Konwencja programowa: Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, była szefowa w sztabie Dudy przerwała milczenie, według niej Andrzej Duda nie wykorzystał szansy/ screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

B. Prezes PZPN nie żyje. Przekazano tragiczne wieści

Incydent nad Bałtykiem! Polskie myśliwce poderwane do lotu

Duda obiecał 1200 plus! Setki tysięcy Polaków dostaną pieniądze

Polecamy również:

Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Ujawniono tajemnicę serialu „Świat według Kiepskich”

Tym zdjęciem Michał Szpak zszokował wszystkich. Pokazał stanowczo za dużo

loading...

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →