Wieniawie odbiło? Zobacz, co na siebie włożyła

Udostępnij:

Julia Wieniawa zaprezentowała swój nowy ubiór na prezentacji jej nowego serialu „Zawsze warto”, który oglądać można na antenie stacji Polsat. Młoda gwiazda TVP i serialu „Rodzinka.pl” nie zachwyciła wyborem swojej kreacji na Polsatowską galę. Wielu ekspertów wyraziło dezaprobatę z powodu wyglądu Wieniawy.

Niedawno stacja telewizyjna Polsat zorganizowała konferencję prasowa w związku z premierą ich nowego serialu. Główne role w produkcji grają Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska oraz Julia Wieniawa, ta ostatnia wzbudziła spore zamieszanie, gdy się pojawiła, burzę komentarzy wywołał jej ubiór. Nie przypadł on mianowicie do gustu większości obserwatorów i fanów. Czy młoda gwiazda TVP i serialu „Rodzinka.pl” zaliczyła modową wpadkę? To już musicie określić sami, zdjęcia prezentujemy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: Oto kim są córki Żaka. Pełne zaskoczenie

Główne bohaterki serialu „Zawsze warto” poznają się w bardzo dramatycznej sytuacji i przez to ich losy łącza się już nierozerwalnie. Szczególnie Julia Wieniawa może poszczycić się ciekawą rolą, jej postać jest prostytutką z dzieckiem, maltretowaną przez swoich oprawców. Młoda aktorka będzie miała okazję zaprezentować w końcu swój kunszt aktorski.

Ubiór jaki zaprezentowała Wieniawa wprawił w osłupienie wszystkich zebranych

Ubiór jaki pokazała Julia Wieniawa (Rodzinka.pl, TVP) wprawił w osłupienie wszystkich na konferencji stacji Polsat odnośnie serialu "Zawsze warto".
Fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Ubiór 20 latki wywołał burzę wśród zgromadzonych dziennikarzy i przedstawicieli stacji. Julia Wieniawa pojawiła się na konferencji w bardzo nietypowej kreacji. Maiła na sobie biały golf oraz luźne jeansowe spodnie z białym naszyciem na boku. Do tego dobrała torebkę od Chanel, której cena może przyprawić o zawrót głowy. Wszystko zwieńczyła, także nietypową fryzurą.

ZOBACZ TEŻ: Woźniak Starak podjęła decyzję. TVN w tarapatach

Julia Wieniawa chciałaby uchodzi za modową trendseterkę i często pojawia się na oficjalnych imprezach w powalających kreacjach. Tym razem jednak coś chyba poszło nie tak.

źródło: Plotek

POLECAMY:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Oto ile zarabia Wiśniewski. Ma kłopoty
Kurdej Szatan upokorzona publicznie! Nie miała litości
Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie! Ujawniła całą prawdę
Cezary Żak jest krewnym legendy telewizji! Będziecie w szoku

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →