Oto ile zarabia Wiśniewski. Ma kłopoty

Udostępnij:

Michał Wiśniewski przeżywał niedawno kryzys finansowy. Lider zespołu Ich Troje ostatni okres życia z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Od dłuższego czasu wokalista wzmaga się z problemami finansowymi, których skrupulatnie stara się wyjść na prostą. Na dodatek do worka z problemami doszedł kolejny w postaci rozwodu. Na szczęście Dominika Tajner zbyt wysokich wymagań z tytułu rozstania względem męża nie ma. Jak w takim razie wyglądają dziś finanse znanego piosenkarza, który niedawno na portalu Instagram pochwalił się bardzo drogim samochodem?

Michał Wiśniewski kryzys finansowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!

Michał Wiśniewski z pewnością swoje lata świetności ma już dawno za sobą. Lider zespołu Ich Troje niegdyś podbijał swoimi utworami nie jedną imprezę. Dziś ta tendencja uległa radykalnemu spadkowi, a Wiśniewskiemu ciężko jest się przebić z nowymi utworami na dawne szczyty sławy. Taka sytuacja z pewnością miała spory wpływ na jego sytuację finansową, która niedawno uległa załamaniu.

Michał Wiśniewski przechodził kryzys finansowy. Lider zespołu Ich Troje niedawno pochwalił się fanom na portalu instagram nowy samochód. Dominika Tajner
Michał Wiśniewski przechodził kryzys finansowy. Lider zespołu Ich Troje niedawno pochwalił się fanom na portalu Instagram nowy samochód. Dominika Tajner

CZYTAJ TEŻ: Słynny sportowiec nie żyje. Zginął na oczach setek tysięcy ludzi – jest film

Michał Wiśniewski w maju 2018 roku ogłosił upadłość konsumencką. Lider Ich Troje miał olbrzymie długi, które doprowadziły go upadłości. Dziś piosenkarz stara się wstać z kolan i odbudować swoje finanse. W tym celu bierze udział w wielu koncertach, za które może inkasować nawet do 25 tysięcy złotych. Michał nie może raczej narzekać na brak zainteresowanie ze strony organizatorów koncertów. Wokalista w ostatnim czasie występuje sam oraz z „Ich Troje”.

Michał Wiśniewski przeżywa kryzys

Michał przeszedł na świat Łodzi. Ma dwóch braci, Jakuba i Jarosława. Jego rodzice rozwiedli się, gdy miał trzy lata. Po rozwodzie zamieszkał z ojcem, który popełnił samobójstwo w 1986. W dzieciństwie dwukrotnie przebywał w domu dziecka aż ostatecznie, wyjechał do Niemiec, gdzie się uczył i uczęszczał również do szkoły muzycznej.

Wiśniewski w młodości podejmował się różnych prac: m.in. pracował w hurtowni cebuli i otworzył własne biuro tłumaczeń. W 1990 próbował, jako jedna z pierwszych osób, wprowadzić w Polsce plastikowe karty rabatowe.

POLECAMY:

Dramat gwiazdy! Anna Mucha na długo zapamięta te wakacje
Kurdej Szatan szaleje na Insta! Jej taniec robi furorę
Wojewódzki i jego stylizacja szokują! Co on ma na nogach?!
Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!
Michał Wiśniewski już planuję ślub. Kim jest jego nowa wybranka?

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →