Gwiazda „Barw Szczęścia” i „Świata według Kiepskich” w szpitalu! Trwa walka o życie

Gwiazdor takich seriali jak Barwy Szczęścia, czy Świat według Kiepskich znalazł się w szpitalu, Krzysztof Kiersznowski walczy teraz o życie. Lekarze rozkładają bezradnie ręce.

Aktor znany z takich seriali jak Barwy Szczęścia, czy Świat według Kiepskich trafił niedawno do szpitala. Niedawno przeszedł bardzo poważną operację i jego stan znacznie się pogorszył. Jego życie jest zagrożone, a lekarze walczą z czasem żeby go uratować. Jednak jak na razie mogą tylko bezradnie rozkładać ręce, gdyż nie wiedzą co aktorowi dolega. Barwy Szczęścia są z nami już od wielu lat i mają swoich oddanych fanów, którzy nieustannie śledzą poczynania swoich idoli. Podobna sytuacja ma się z wielbicielami Świata według Kiepskich. Dlatego tym bardziej zasmuciła i przeraziła ich informacja o stanie zdrowia jednego z ich ulubieńców.

Czytaj też: Dzień po pogrzebie usłyszeli głośne dźwięki z trumny. Otworzyli wieko i zamarli. Ten widok wstrząsnął wszystkimi

Krzysztof Kiersznowski (Barwy Szczęścia, Świat według Kiepskich) trafił do szpitala i walczy o życie

W Barwach Szczęścia Krzysztof Kiersznowski wciela się w postać Stefana Górki. Kilka tygodni temu aktor postanowił poddać się dosyć ciężkiemu zabiegowi. Musiał mieć udrożnione żyły,operacja zakończyła się sukcesem, a stan zdrowia 69 letniego aktora szybko wrócił no normy. Dlatego mógł zostać wypisany ze szpitala i bez problemu wrócić do domu. Jednak w pewnym momencie podczas rehabilitacji Kiersznowski poczuł się znacznie gorzej i musiał na powrót zostać hospitalizowany. Lekarze do teraz nie wiedzą co mogło spowodować taki stan rzeczy.

Zobacz również: To fakt! Amerykańskie wojsko testowało broń biologiczną na 200 tys. swoich obywateli. Ludzie umierali.

„Kiersznowski miał duże skoki ciśnienia. Najgorsze jest to, że lekarze nie potrafią ich do końca wyjaśnić” – wyznał anonimowy informator blisko związany z Panem Krzysztofem.

Kiersznowski walczy o życie w szpitalu

Taki obrót spraw jest druzgocący dla samego aktora i jego rodziny. Z powodu ponownego pogorszenia stanu zdrowia nie będzie mógł wrócić na plan, a niedawno narzekał na problemy finansowe. Wszystkiemu winny miał być koronawirus, który uniemożliwił mu zarabianie pieniędzy. teraz dodatkowo doszła jeszcze nieznana choroba.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Sąd najwyższy odrzucił protest wyborczy kandydata KO. Co teraz zrobi Trzaskowski?

Woźniak-Starak przechodzi przez koszmar! Najpierw śmierć męża, a teraz to

Dziennikarka Polsatu ostro do aktywisty LGBT. Puściły jej nerwy

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →