Jandzie puściły nerwy! Publiczna zniewaga prezydenta. To się nie mieści w głowie

Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook. Znana aktorka już od dawna słynie z tego, że za środowiskiem i politykami Prawa i Sprawiedliwości po prostu nie przepada. Janda udostępniła jeden z postów anty-rządowej strony.

Publikacja odnosiła się do niedawnej wizyty Andrzeja Dudy na Jasnej Górze. Zdjęcie wywołało w pewnych kręgach spore kontrowersje. W tej sytuacji swoje przysłowiowe pięć groszy od siebie postanowiła dołożyć aktorka.

Polecamy również: Frasyniuk znowu zaatakował Kaczyńskiego. Tym razem mocno przesadził

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook.

Krystyna Janda zdecydowanie nie może się pogodzić z tym, że głową państwa przez kolejne pięć lat będzie Andrzej Duda. W tej sytuacji aktorka postanowiła kontynuować festiwal ataków na głowę państwa. Tym razem Janda udostępniła grafikę z modlącym się na Jasnej Górze Andrzejem Dudą. Jej komentarz do fotografii wzbudził olbrzymie kontrwersje.

Pluj, kłam, oczerniaj, odbieraj godność a potem udawaj przykładnego katolika. Jak ja się taka postawą brzydzę. – napisała aktorka.

Na jej słowa bardzo szybko postanowiła zareagować również europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Beata Mazurek.

Ten ich wszechobecny język pogardy. Przegrywają wybory za wyborami nie potrafiąc wyciągnąć wniosków. Za grosz szacunku i kultury. Ewidentnie lubią tarzać się w błocie. Mam wrażenie, że pani Janda uwielbia rolę błazna” – napisała europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Działaczka LGBT chciała także zatrzymać wóz pro-life. Tak teraz wygląda jej twarz (foto)

Młynarska zaatakowała również Papieża. “Facet bezcześci sam siebie. Gleba, kajdanki i na dołek”

Szokujące zachowanie działaczy LGBT. Tym także przeszli samych siebie. To trzeba zobaczyć (wideo)

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →