Jackowski odniósł się do zarzutów widza i wyjawił całą prawdę o swoich wizjach

Krzysztof Jackowski przeprowadził ostatnio w serwisie YouTube nagranie na żywo, w którym jasnowidz, ku zaskoczeniu internautów, postanowił wyznać jak wyglądają jego wizje.

W jednym z ostatnich nagrań na żywo, który jasnowidz regularnie urządza w serwisie YouTube, Krzysztof Jackowski postanowił odnieść się do pytania jednego z oglądających go internautów. Ku zaskoczeniu widzów jego kanału zdecydował się na komentarz w sprawie, którą zazwyczaj by przemilczał. Jackowski często angażuje się w poszukiwania osób zaginionych, według jego relacji pomógł w rozwiązaniu ponad 700 spraw. Często komentuje też przyszłe wydarzenia, które mają mieć miejsce w Polsce i na świecie. To własnie najczęściej czyni na swoim kanale w serwisie YouTube.

Czytaj też: Wyciekło pikantne nagranie Kingi Dudy! Nikt jej nie znał z tej strony (wideo)

Krzysztof Jackowski na YouTube prowadził nagranie na żywo, w którym wyznał jak wyglądają jego wizje

Tym razem Pan Krzysztof postanowił odnieść się do komentarza jednego z internautów, który został zamieszczony pod nagraniem na YouTube. Widz wystosował poważne zarzutu pod adresem jasnowidze z Człuchowa. Krzysztof Jackowski nie wytrzymał i postanowił odpowiedzieć na atak, wyznał jak wyglądają jego wizje.

Zobacz również: Brawo! Niepełnosprawny na wózku zawstydził innych na Morskim Oku. Co za widok!

„Dzisiaj pewien człowiek napisał mi fajny komentarz pod ostatnim z filmów, za co mu bardzo dziękuje. Napisał mi mianowicie to, że źle, że interpretuje swoje wizje […], a czasami nawet w jakiś sposób je segreguje. […] Staram się swoje poczucia logicznie układać. Wezmę to pod uwagę. Ten ktoś kto mi to napisał, bardzo mu za to dziękuje, bo to bardzo trafna uwaga. Bardzo mądrze to napisał” – wyznał Krzysztof Jackowski.

Rzadkością w polskim internecie jest, żeby osoba znana publicznie przyznała się do błędu i w ogóle wzięła pod uwagę komentarz widza. Trzeba przyznać, że Panu Krzysztofowi należy się szacunek, za to że potrafił uderzyć się w pierś i przyznać, że może faktycznie przesadza w interpretowaniem swoich wizji.

Krzysztof Jackowski zgodził się z widzem, że zbyt mocno interpretuje swoje wizje

Jasnowidz z Człuchowa podkreślił, że uwaga zgłoszona przez internautę jest bardzo rzeczowa i godna przemyślenia. Jackowski podziękował widzowi za konstruktywną uwagę i obiecał korektę metod interpretowania swoich wizji.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Pilne ostrzeżenie Ministerstwa Zdrowia. Śmiertelne niebezpieczeństwo

Makłowicz kończy współpracę z TVN. To może być jego koniec

Szumowski właśnie ogłosił co z nakazem noszenia maseczek. Powiedział to wprost

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →